Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minek kérdezi meg egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek kérdezi meg egy pasi folyamatosan napokig naponta többször,hogy van e barátom?

Figyelt kérdés
az elmúlt 3 napba vagy 6-szor megkérdezte ,hogy van e pasim.Mondtam neki nincs.Elégnagyképü amúgy,önbizalommal teli pasiról van szó.Tehát nem fogyatékos a pasi.de már kezd az agyamra menni ,hogy állandóan ezt megkérdezi....

2022. ápr. 25. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Nincs önbizaloma, csak azt mutatja, hogy van.
2022. ápr. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát pedig valószínűleg értelmi fogyatékos, ha elsőre nem értette meg, illetve ha folyton elfelejti. Amúgy elég életszerűtlen helyzet. Ha előfordulna, úgy elhajtanám a harmadiknál (ilyen türelmes vagyok 😇) hogy az életben nem merne rámnézni, nemhogy heccelni. Ezek másból nem értenek.

Egyébként nem értem hogy döng valaki körül egy ilyen alak egész nap. Kollegára nem gondolnék, mivel nyilvánvalóan értelmileg visszamaradott a delikvens. De ha mégis az, főnök, HR-es.

De van egy erős tippem arra hogy ez egy értelmetlen kamukérdés. A kulcsszavak miatt is. Elvileg zaklatásról szól a kérdés, és ehhez ezek a kulcsszavak mint szex, csók, vonzalom?

2022. ápr. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azheimer kóros,vagy egyéb zárlatok vannak a toronyban
2022. ápr. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
lehet szenilis
2022. ápr. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Legközelebb mondd meg neki, hogy most már forduljon orvoshoz, mert ez baromi gáz.
2022. ápr. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!