Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig lehet folytatni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lehet folytatni egy "barátság extrákkal" kapcsolatot érzelmek nélkül?

Figyelt kérdés

Nem rég szakítottam, még nem akarok komoly kapcsolatot.


Viszont találkoztam egy férfival, akivel működik a kémia, de ő se akar komolyat , mert szerelemi bánata van.



Meddig húzzam ezt? Félek, hogy érzelmeim lesznek iránta előbb vagy utóbb..



2022. júl. 12. 22:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
68%
Kb. semeddig.
2022. júl. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
51%
Nagyon hamar el kell engedni ezeket a "viszonyokat". Sérülés a vége, meg csodálkozás, hogy "jajj, megbeszéltük, nem ígértem." Engedd el nagyon gyorsan!
2022. júl. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Az ember érzelmeit nem lehet csak úgy megzabolázni ilyen helyzetben.


Amennyiben az illető mint partner abszolúte nem pálya, akkor esetleg (de ilyennel meg én speciel dugni se, mert az olyan is), de egyébként szerintem ez csak önhitegetés.

2022. júl. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Kozben sikerult lezarnom

Rajottem jobb, ha elobb kiszallok

2022. júl. 23. 12:37
 15/16 anonim ***** válasza:
83%
Jól döntöttél.
2022. júl. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ameddig nincs féltékenység és a lazább fél megfojtása ,illetve megvan az a baráti viszony ami életben tartja ezt a dolgot.
2022. júl. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!