Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig lehet folytatni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lehet folytatni egy "barátság extrákkal" kapcsolatot érzelmek nélkül?

Figyelt kérdés

Nem rég szakítottam, még nem akarok komoly kapcsolatot.


Viszont találkoztam egy férfival, akivel működik a kémia, de ő se akar komolyat , mert szerelemi bánata van.



Meddig húzzam ezt? Félek, hogy érzelmeim lesznek iránta előbb vagy utóbb..



2022. júl. 12. 22:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
17%
3 év max
2022. júl. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Erre nem lehet így számot tenni.


Van, akinek soha, másnak meg azonnal.


Attól is függ milyen mély a barátság, tényleg beszélgettek, csináltok közös programokat, vagy csak futó ismeretség és összejártok dugni?

2022. júl. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Pont addig, amíg nem lesznek érzelmeid. Utána érdemes újratárgyalni, ha nincs viszonzás abbahagyni.
2022. júl. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ez hülyeség. A barátsághoz is kellenek érzelmek. A szerelem csak annyival több, hogy szexuálisan vonz szexelni akarsz vele. Ez meg is van. Úgyhogy csak annyiról van szó, hogy nem cuccoltok össze, és ritkábban találkoztok. Tehát korlátlan ideig.
2022. júl. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki alkalmas ilyen kapcsolatra. Hogyha ezt így tudod magadról, akkor ne vágj bele, mert később nagyon fog fájni!
2022. júl. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
78%

Hát, nem tudom, nekem a baratságaimban vannak érzelmek, pedig nem is dugok velük 🤣

Amiről írsz nevezzük simán csak b@szásnak.

2022. júl. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Programok nincsenek viszont jókat beszélgetünkk, akar 8 órán át, egész éjjel, az extrák után
2022. júl. 12. 23:07
 8/16 anonim ***** válasza:
29%
Nekem már 21 éve működik, bár időközben összeházasodtunk, de úgy gondolom hogy tök jól el vagyunk egymás nélkül is. Csak ugye már gyerek is van, így a családról is gondoskodni kell. Szóval fel a fejjel!
2022. júl. 13. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
85%
Viszont találkoztam egy férfival, akivel működik a kémia, de ő se akar komolyat , mert szerelemi bánata van." Magyarul ki akar használni! Ne legyel már buta!
2022. júl. 13. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
60%
Tovább, mint méltóság nélkül.
2022. júl. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!