Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavarja egy ferfit ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarja egy ferfit ha a baratnoje nagyon termeszetes kulsoleg?

Figyelt kérdés

Mik a tapasztalatok?


En szebbnek erzem magam smink nelkul, nem a jol az arcomnak az alapozo, nincs ra szuksege a boromnek es mindententol gyulladt pattanasaim lesznek. A szememet szoktam csak kifesteni, de legtobbszor csak szempillagondoritot hasznalok.

Mukormom sincs, termeteszetes vagyok teljesen. Csak a hajamat szoktam vasalni mert a derekamig er es muszaj hogy szepnek erezzem

Nem vettem rajta eszre, de remelem ez nem zavarja a paromat..nem tart ettol kevesbe noiesenek?


2022. júl. 14. 22:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%

Minek aggodsz ilyen hülyeségen?

Ennyire sekelyesnek gondolod a parodat??

2022. júl. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%

Nem. Egy FÉRFI ezt pont hogy nagyon is ertékeli. Csak az éretlen kölyköknek, vagy az izomagyaknak kell a tulmaszkolt cicababa.


Vilag életemben csak alkalmakra tettem föl pici sminket, vagy még akkor se. Es ezt minnden, vagyis majdnem minden barátom értékelte.

2022. júl. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar, hanem kimondottan szeretem.
2022. júl. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
95%
Így ismert meg, nyilván a természetesség tetszik neki, nem is értem, hogy ilyesmi miért jut eszedbe.
2022. júl. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként mindig ezt értékeltem. Nem szeretem az önértékelési zavaros/hiú nőket. Meg amikor megmagyarázzák, hogy az kell és én biztos a minimál sminket szeretem. Nem. Nem szeretem a sminket. Nem a festési képességeire vagyok egy nőnek kíváncsi, hanem az arcára. Pont.
2022. júl. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
34%
Ha szőrtelenítesz, ezeket semmi sem zavarja.
2022. júl. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 harebell ***** válasza:
100%
A legtöbb férfinak bejön a természetesség. Sokan vannak persze olyanok is, akiknek nem, vagy más típust preferálnak, de most őszintén, nem mindegy? A párod így ismert meg, így van veled, nyilván így tetszel neki.
2022. júl. 15. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én pont az ilyen nőket szeretem , lehet te pont nem tetszenél kérdező , de alapvetően ezt tartom előnyösnek .
2022. júl. 15. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak olyan barátnőm volt eddig akin direkt néztem hogy nem festi magát, nem mű rajta semmi, semmi ilyesmi, egy csomó palinak inkább ez jön be.
2022. júl. 15. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
KB nyáron ennyire se sminkelek, műkarmom sosem volt, mégis imád a barátom.
2022. júl. 15. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!