Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15 év korkülönbség sok lehet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 év korkülönbség sok lehet?

Figyelt kérdés
41 éves jóképű,sportos férfi(fiatalabbnak tűnik) és egy 26 éves lány.Ránézésre,mintha testvérek lennének,sok a hasonlóság(alkat,fejforma,szem-hajszín).Meg kicsit különc mindkettő(olyan értelembe,hogy egyik se az a tipikus társasági lény,olyan elvannak magukba is tipusok...) A lány a kolléganőm,visszafogott ember,a férfi most van válásba,gyerekei nincsenek. A kolléganőm nem nagyon beszél róla,hogy mi a helyzet,csak annyit mond,hogy néha beszélgetnek.A pasi már találkozott volna vele,de a lány addig nem akar vele amíg le nem tisztázódott a válása(bár azt mondta neki,hogy válás után sem akar),hogy ne az legyen,hogy ő miatta válnak el.Amúgy szerintem bejön neki a pasi.
2022. júl. 15. 05:59
1 2
 1/19 Isti22 ***** válasza:

Attól függ, hogy dízeles, netán elektromos?


Egyébként igen, sok, de ismerek több jólműködő párkapcsolatot ekkora különbséggel, szóval nem lehetetlen, de én nem kezdenék 40+ évesen egy 30 alattival, még gyerekeknek látom őket.


Amúgy egy autójuk szokott lenni.

2022. júl. 15. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi köze ennek az "autók, motorok" témakörhöz?! :O
2022. júl. 15. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
A férfi a dizel, a csaj meg a benzines?? 🤣😁😂
2022. júl. 15. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Amúgy ezt így általánosságban nem lehet megmondani. Attól függ milyen a két ember.

Én 39 éves vagyok, egyetemen tanítok húszon éves csajokat. Egyik-másik igen dekoratív, de a 99%-ukkal soha nem kezdenék komoly kapcsolatot. Tisztelet a kivételnek, de nagyon gyerekesek még. Egyszerűen nem ugyanabban a szakaszban tart az életük. De van az az 1% kivétel. Hogy ti ebbe tartoztok-e vagy sem, ismeretlenül nem fogja tudni senki megmondani.

2022. júl. 15. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
73%

Ez rohadt nagy korkülönbség. Az egyik már túl van a gyerek dolgon, a másik most fog/akar majd belecsoppenni.

Teljesen mindegy, hogy külsőre hasonlitotok, szinte biztos vagyok benne, hogy nem egy élet szakaszban vagytok majdnem egy generacionyi különbséggel.


24N

2022. júl. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan kiírhatod E/1-be is. :D

Szerintem egy kapcsolat sok mindenen függ. Legyen azonos életszakasz ( ami itt nincs meg), azonos gondolkozás a pénzről, közel és távoli célokról, azonos háttér, munkarend, időbeosztás. Az, hogy fizikailag vonzódnak egymáshoz az nem feltétlen jelenti, hogy működni is fog. Szerintem meg lehet próbálni, de én nem élném annyira bele magamat. Aztán majd lesz ami lesz.

2022. júl. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
45%

Köztem és a párom közt pont annyi van. Nincsenek a korkülönbségen alapuló nézeteltéréseink. Amik meg vannak, azok előforultak olyannal is, akivel 4 év korkülönbség volt. Tehát soknak sok, és ha nem róla lett volna szó, ha nem passzolnánk ennyire egymáshoz, akkor nem jöttem volna össze korabelivel. De vele nem zavar a korkülönbség, mert nem érzem, hogy van😄

23N

2022. júl. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
45%
Borzasztó, hogy lepontozzák a válaszaimat, mert 15 év korkülönbség van köztem és a vőlegényem közt 😂 Miért nem hasznos? Rengeteg olyan kapcsolat van, amiben nagyobb a korkülönbség és működik, az enyém is ilyen, ezzel válaszoltam a kérdésre.
2022. júl. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Utolsó, mióta vagytok együtt?
2022. júl. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
2 és fél éve ismerem, kicsit több mint 1 éve vagyunk egyutt, fél éve együtt élünk🙂
2022. júl. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!