Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kis korkülönbség a gyerekek...

Kis korkülönbség a gyerekek között?

Figyelt kérdés
Akinek kb 1 év korkülönbség van csak a gyermekei között, milyen volt a második terhesség? Nehezebb volt az elsőnél? Meséljetek!

2022. júl. 13. 18:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
14 hónap van köztük. Nekem az első terhességem volt problémás, progeszteronpótlás, korai méhszájnyílás stb, 37dik hétre szültem. 6 hónapos volt a lányom,mikor teherbe estem. A második terhességgel nem volt semmi probléma. Nyilván egy kicsi mellett nehezebb volt a reggeli rosszulléteket átvészelni, de kibírtuk. Cukros sem lettem a másodikkal, és a kiírt napon született.
2022. júl. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
13 hónap van köztük. Ugyanolyan eseménytelen volt a 2 várandósság, se tünet, se komplikáció, semmi. 😊
2022. júl. 14. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Kereken 2 év lesz köztük. Az első nagyon könnyű terhesség volt, a szülés sem volt rossz élmény. Holnap töltöm be a 36. hetet, már alig birok mozogni, nagyon nyom a feje, kijott egy visszer is a combomban, plusz ha a hatamon fekszek becsipodik egy ideg es alig birok felkelni. E mellett itt egy örökmozgó, hát nem könnyű. 😅 Nagyon várom a szülést. Egyebkent a terhességi tünetek azonosak voltak, csak sokkal faradtabb voltam, mert nem birtam pihenni.
2022. júl. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A terhességem probléma mentes volt,a szülés is,de ami utána jött,na az kemény ☺️ öszinte voltam

Egy 14 hónapos,és egy 2 hónapos baba anyukája

2022. júl. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Terveztétek vagy véletlen sikerült? 🙂
2022. júl. 26. 20:23
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Terveztük,kis korkülönbséget akartunk,de nagyon nehéz volt az első pár hét,most is az,de a főzést kiiktattam teljesen,rendeljük az ebédet,hétvégen főzök csak,amikor itthon van egész nap a férjem

Hétköznap késő délután van egy kis segítségem,jön anyukám,akkor összerámolok az egész házban,a férjem meg a fürdetésben segít

Idővel jobb lesz,vagyis remélem

2022. júl. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Le a kalappal előtted! 🙂 Nekem kicsit másabb a helyzet, én sajnos elveszítettem az első babámat (születés után☹️) , de tervezzük a másodikat minél előbb, és igazából ezért érdekelnek tapasztalatok h hogyan viseltétek a második terhesseget, problemamentes volt e, nem akarok bajt. most már mindenféle para bennem van érthető módon ☹️ meg hogy egyatalan sikerüljön minél előbb, még elég friss a dolog.
2022. júl. 26. 21:10
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom kérdező :( meg szabad kérdezni, hogy mi történt?

Minden jót kívánok :)

2022. júl. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Komplikált volt a szülés, halva született, újraélesztették, de ez sok időbe telt, és 10 napig próbálták menteni, de sajnos teljesen karosodott az agya. császározni kellett volna valószínűleg..
2022. júl. 26. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!