Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok rajta kiigazodni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok rajta kiigazodni, hagyjam?

Figyelt kérdés

Bekerültem egy hete egy társaságba (külföldön vagyok, magyarok külföldiek vegyesen). Van egy srác, aki szimpatikus volt de eleinte nem érdekelt úgy. Mintha azt vettem volna észre, hogy bejövök neki. Az attitűdjéből, ahogy nézett rám, nem tudom volt egy ilyen érzésem.


Nagyon sok időt töltöttünk együtt, kb. nonstop együtt vagyunk és ugye sokat beszélgettünk és egy idő után azon kaptam magam, hogy tetszik, hogy azt látom, hogy érdeklem és lehet nekem is tetszik.


(Amúgy végig barátságos, közvetlen vagyok/voltam.)


Aztán az utóbbi pár napban meg valahogy pont azt látom, mintha kerülne vagy nem tudom, nem úgy viselkedik mint az elején, más a viselkedése. Nem tudom mi lehet az oka.


A sztorihoz hozzátartozik, hogy egyik nap, jött egy másik srác a társaságba, aki egy idő után bepróbálkozott nálam (nem bátorítottam csak kedves voltam vele) és ezt lehet, hogy látta, de le is állítottam a srácot abban a pillanatban amikor leesett a tantusz.


Szóval máshogy viselkedik velem mint az elején és nem tudom, hogy érdemes-e foglalkoznom ezzel vagy sem.

Hagynom kéne?



2022. júl. 15. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hagyni szeretnéd?


Nehéz tanácsot adni annak, aki azt sem tudja mit akar.


Ennyiből, amit leírtál én úgy gondolom, hogy neked nem ő tetszik, hanem maga az a dolog, hogy bejössz valakinek, és most bántja az egódat, hogy abbamaradt a lelkesedés. Ha tetszene a srác akkor már elsőre is tetszett volna, amint meglátod.

2022. júl. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem szeretném hagyni, csak nem akarom beleélni magam olyanba amibe nem kéne. De nem akarnám hagyni.
2022. júl. 15. 23:37
 3/6 A kérdező kommentje:

#2 ezzel nem értek egyet, én nem így működöm.


Nekem sokszor van, hogy valaki csak egy idő után tetszik. Ettől még igazi vonzalom.

2022. júl. 16. 00:49
 4/6 anonim ***** válasza:
37%
Egy hete kerültél be egy társaságba és már megtetszett valaki. Ez nagyon nem az "egy idő után tetszik" kategória. Az kb min. 6 hónapot jelent. Hagyjad, hogy alakuljon a helyzet.
2022. júl. 16. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
32%
Kedves voltál az új sráccal.. ribinek tart ..
2022. júl. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#5 ?

Mi az összefüggés a kedvesség és a ribiség között?

2022. júl. 16. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!