Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beszélgessek más férfiakkal is?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszélgessek más férfiakkal is?

Figyelt kérdés

Van egy férfi akivel rendszeresen össze jövünk szexelni, viszont ő azt akarta, hogy más férfiakkal ne is beszéljek rajta kívül neten. Nekem már kezdett lelkiismeret furdalásom lenni, hogy bizony másokkal is beszélgetek szexuális témában rajta kívül, így elkezdtem leszűkíteni a kört és nagyon kevés férfivel beszélgetek már csak.

A porbléma az, hogy akivel össze járok szexelni, az egyre ritkábban ír, de ugyan olyan sűrűn talizunk mint eddig, csak ritkábban ír neten, ami engem zavar.. most miért ne beszélgessek akkor olyan férfiakkal, akik érdeklődnek irántam, ha már ő úgyis keveset ír..


2022. júl. 16. 17:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak szexkapcsolat, miért ne beszélgethetnél másokkal is? Sőt, beszélgess is, hátha találsz olyat, akinek nem csak arra kellesz és nem egy önző p*cs.
2022. júl. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Van pasim ezért több nem is lehet evvel a férfivel, csak szex. Tudom, hogy neki is van élete rajtam kívül, de engem zavar, hogy nem ír annyit amennyit szeretném. Eleinte sokkal többet írt, így feleslegesnek érzem hanyagolni azokat akik meg folyamatosan érdeklődnek felőlem.

Csak én legjobban vele szeretnék beszélgetni, de ha meg ő nem ír annyit… :(

2022. júl. 16. 17:51
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Engem is akart már szexkapcsolatos birtokolni. Azt is meg akarta tiltani hogy másokkal ismerkedjem

Aztám elkezdte hazudgálni hogy szerelmes belém és bemutat a csaladjának.

Jo nagy kört mentem a semmiért.

Mem szerencsés a többit elutasitani pláne azt nem aki komolyat keres es kiszálhatsz ebbol.

2022. júl. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát nemtudom most az is kérdés h van-e nagy korkülönbség? mert egyébként az sokat számit. hány évesek vagytok?

amúgy mellette van pasid is?

2022. júl. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
87%

Szóval van pasid aki dug.

Van egy másik csávó aki dug és nem akarja, hogy neten mással perverzkedj.

Te pedig szeretnél neten perverzkedni hátha más pasit is találsz dugni? :D


Jól értem ribim?

2022. júl. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
5-ös, igen van pasim és van egy szeretőm aki dug. És van sok fiú aki érdeklődik irántam, akikkel régen képeket cseréltünk neten, meg ilyesmi, többen taliznának is velem, de én mindet elutasítom a szeretőm miatt… meg nem is nagyon beszélek a többi pasival miatta, de nem is akarok talizni másik pasival rajta kívül, csak legalább írjon már sűrűbben.. :/
2022. júl. 16. 19:32
 7/20 anonim ***** válasza:
0%

Ki lehetne nyalni a feneked ha szépen megkérlek és beszélgetek veled?


Érdekelne ha lenne ilyen lehetőség :P

2022. júl. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
(akár mindennap)
2022. júl. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nem lehet. :D nem akarok most más pasival kavarni személyesen, csak a szeretőmmel. :/
2022. júl. 16. 19:43
 10/20 anonim ***** válasza:
48%

Dehogyisnem, titok marad :P

És csak a popsid lenne kinyalva :D

2022. júl. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!