Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mekkora igény lenne arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Estel.19 kérdése:

Mekkora igény lenne arra, hogy fizessen 1-1 férfi azért, hogy egy nő beszélgessen velük?

Figyelt kérdés
Van 1-2 visszatérő vendégem ezen a téren. Meghatároztunk egy összeget, amit óránként fizetnek, virtuális beszélgetésért. Természetesen 1-2 képpel bizonyítom is, hogy valóban nő vagyok.

2021. nov. 10. 13:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ezt a pénzt már jobban megéri pszichológusra vagy terapeutára költeni. "Sima" beszélgetésért nem fizetnék senkinek, találok én netes dumapartnert, online jóbarátot.
2021. nov. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Ezek a férfiak lelki szegények. Ha én akarok beszélgetni egy nővel, akkor megtalálom a módját. Ezek még erre sem képesek, inkább fizetnek. Hova tart ez a világ, de tényleg!
2021. nov. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálam a beszélgetés vége mindig mámoros. Szóval adok neked egy óráért 2EFt-ot. 😂
2021. nov. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Nem vicc a kérdés: te coach vagy, vagy csak úgy csacsogsz az emberekkel számla nélkül?
2021. nov. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
beszélgessen virtuálisan a 70 éves mami.. A hús vér face to face nem pótolható !
2021. nov. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
Bármikor tudok ingyen beszélgetni nőkkel. Normális vagy?
2021. nov. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
Azért az álomvilágnak is van legalja gyerekek
2021. nov. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A sok incel fizetne szerintem.
2021. nov. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy olvasom itt a GYK-n, hogy sok tizen, húszon és lassan már harmincas férfiak itt kérdezgetik, hogy mit mondjon egy nőnek, ezután teljesen normális lesz.

Sokan annyira a virtuális térben élnek, hogy a mindennapok kommunikációját elfelejtik. Nem tudják, hogy mit mondjanak egy nőnek és hogyan és itt kérdezgetik. Természetesen, a virtuális térben óriási fanok, de a minennapokban megszólalni nem tudnak. Erre jó ez a szolgáltatás!

Én viszont azt mondom, hogy: gyerekek, menjetek ki az utcára és barátkozzatok közvetlenül, beszélgessetek.

Be lájkolt egy lány, jaj mit csináljak!? Rám nézet egy lány, most mi lesz?

Ezekkel nem is lenne próbléma, ha nem az említett korosztály írja itt a GYK-n, hanem egy általábos iskolás. De így! Elég szánalmas!


A fentieken felül, természetesen kereshetem egy nő társaságát, hogy az ellenkező nem véleményét kikérjem! De inkább egy ismerőstől vagy baráttól!


De ha valakinek erre van igénye, akkor lásss csodát, erre is van már kínálat! :)

2021. nov. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!