Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy félénk, aranyos kinézetű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy félénk, aranyos kinézetű lány hogyan közeledjen a férfiakhoz?

Figyelt kérdés
Félénk vagyok, de nemrég kezdtem társaságba járni, az internetes párkereséssel is próbálkozom. Sokat mosolygok, kedves vagyok az emberekkel. Még sosem volt barátom pedig 24 éves vagyok.
2022. júl. 16. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kezdetnek beszélgess velük :)
2022. júl. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Tinder bőven elég, nők extrém népszerűek ott, még a rondák is. Már most ezer megkeresésed kellene hogy legyen.
2022. júl. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%
Pont ellentétesen: dominánsan:).
2022. júl. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%

Nyugodtan, barátságosan.

Tindert azért nem javasolom, mert az szextárskereső.

Hacsak nem ez a szándékod...

2022. júl. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
95%

semmi extrát, belekezdtél a társasági életbe online társkeresel mosolyogsz kedves vagy stb, a kezdő lépéseket megtetted ha még nyitott vagy érdeklődő és ott is vagy fejben plane

arra figyelj még h ne éld bele magad egyből midenbe, ne higyj abban amit más mond kapásbol ergo egy pár boktol ne légy oda meg vissza

annyit adj bele mint amennyit kapsz is

probálj meg logikusan gondolkozni bármennyire is nehéz ilyen esetben, figyeld a redflageket

és arra is figyelj h nagyon sokat csak dugni akarnak majd, és vagy csak maguknak akarnak jót úgy h te csak egy eszköz lennél ehhez, készülj fel

de ha szerencséd van hamar találsz valakit akivel jó lesz, és drukkolok ezért

f/28

2022. júl. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jó későn kezded.. eddig zárkában voltál ? Sokaz fogsz csalódni és felnőtként jobban fáj, de ez kell ahhoz hogy átlás picit az embereken ... Nem sok mindenkinek megy..
2022. júl. 17. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!