Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy nagyon aranyos csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy nagyon aranyos csaj aki azonnal megtetszett ahogy megláttam. Észrevettem hogy amikor a barátnőivel van akkor a szeme sarkából engem figyel. Közeledjek a lányhoz?

Figyelt kérdés
Az édesanyja meg úgy néz rám mint aki félti a lányát. Pedig még egy szót sem szóltam a csajhoz. Nemrég tudtam meg hogy a csaj csak 18 éves. Csak attól félek hogy lassan bele fogok szeretni.
2008. szept. 21. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze,hogy közeledj,mi veszteni valód lenne? Az nagyon jó jel,hogy a szeme sarkából téged néz! Szólítsd meg,próbálj beszélgetsét kezdeményezni, légy hozzá kedves.Ne törődj az anyjával,a legtöbb anya félti a lányát. Mégsem tudják őket mindentől "megvédeni". Szóval csak hajrá,ne szalaszd el a lehetőséget!
2008. szept. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem közeledj felé, rosszul nem sülhet el a dolog, ha a szeme sarkából téged figyelget, ezekszerint te sem vagy közömbös a számára. És ha téged figyelget amikor a barátnőivel van, akkor biztos szóba is kerülsz, mert hát a lányok már csak ilyenek :) Ha még egy szót sem beszéltél vele, akkor valószínű, hogy az anyja minden fiúra így néz, de ha megismer, és még azutáni is így néz, akkor lehet egy kis probléma vele :)
2008. szept. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Mert hány éves vagy?
2008. szept. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
figya az annya ne érdekeljen..:)....és persze h közeledj hozzá..én is így szoktam mármint csaj vook és azt várom h mikor szólit le xD...(Y)
2008. okt. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, lépj nyugodtan. Ne légy olyan balf*sz mint én.


20F

2010. júl. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!