Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire elfogadott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire elfogadott lenne egy felnőtt férfi és egy tinilány kapcsolata?

Figyelt kérdés
Most nem a társadalom megítélésére gondolok, hanem úgy tényleg összességében, minden erkölcsöt kizárva. Mit kéne egy ilyen kapcsolatról gondolnom? Prűd vagyok, ha nem helyeslem, ha egy 30+-os jár 14 évessel? Vagy 16 évessel? Tényleg én vagyok a rossz, mert "bele akarok szólni más életébe"? Fogalmam sincs már mit gondoljak erről, de tényleg.

2022. júl. 18. 04:05
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Légyszi, érveljetek észérvekkel és logikus gondolkodással a véleményetek mellett, hogy tisztább képet kapjak erről a témáról. Szeretném megérteni mindkét oldalt.
2022. júl. 18. 04:08
 2/17 anonim ***** válasza:
5%
Nyilván furcsa :) nekem is elég érdekes lenne. De megesik, hogy egy 30 éves tini szinten van, vagy mondjuk 22 éves szinten, és ezzel meg tud nyerni egy tizenévest :) mert az ő gondolkodásához kicsit fentebb van, vagy ép manipulatív , egy tizenéves lányt nagyon könnyű megnyerni . Nagyon sok tortenet , dokumentum film stb szól erről . Egy szinten bizitosan nem normális. De pl az en nagyszüleim között 11 év volt . Szóval ez nem uj keletű dolog . Aztán ok is eltek 40 évig békében :) az is megesik hogy egy 14 éves olyanokat el meg, mint egy könyebb életű 30 éves, aztán ezek össze találkoznak . Simán elő jöhet ilyen eset .
2022. júl. 18. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
85%

Szerintem nem egészséges.

Egy 30 +-os embernek már teljesen más dolgok kellenének hogy fontosak legyenek az életben. Pl családalapítás, családi otthon kialakítása stb.

Egy 14-16 évesnek mi a fontos? Esetleg majd, hogy milyen lesz az érettségije, de még ez sem jellemző, hanem inkább mit vegyen fel másnap, vagy milyenre lakkozza a körmét - és ez így normális.

Ha egy 30-as férfi nem ezt keresi még egy partnerben, az vagy azért van, mert tényleg kihasználásra játszik, vagy mondjuk ki, defektes, és nem egy rendezett családi élet a vonzó neki, hanem egy konkrétan kislány...

Ekkora korkülönbség később még oké is lehet, de itt még gyerek-felnőtt viszonyról beszélünk.

Ezen nincs mit szépíteni vagy megérteni.

2022. júl. 18. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
22%

Erről az jutott eszembe egyből hogy 16 éves lánynak is lehet már esze annyi amennyi kéne,de nem is ez volt az első gondolat hanem az hogy 12-14 éves korukban már nem szűzek,tisztelet a kivételnek,de legyen az hogy 15-16 évesen veszíti el,de oké mondjunk 17-18 -at a maradékra meg tisztelet egy pár kivételnek,miről beszélünk?A lánynak ez bejön hogy húú idősebb,tapasztalt,meg a többi ember előtt meglehet mutatni hogy nekem felnőtt csávóm van.Gondolom azvan hogy neki idősebb csávó kell mert az a faja,a vele egykorúak mind gyerekesek,meg nem férfik,stb... az ágyban meg élvezkednek.

Nem tudok mást mondani.

2022. júl. 18. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
18%
Ja,na meg akár a csávónak van autója,meg milyen menő csávó,stb,ezek a tipikus dolgok...
2022. júl. 18. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%
Nem az a fura,hogy egy tini lánynak bejon egy jóképű,érett harmincas,hanem az,hogy egy harmincas mit eszik egy idiota vihogó kis csajon!Na ez az amit soha nem fogok megérteni!
2022. júl. 18. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
78%

Nekem se normális.

És igen a tinik nyilván felnőttesek próbálnak lenni, pl.:dohányzás, ivás, öltözködés, meg az anyagi javak is mindig számítottak abban ki a népszerűbb, ki hol nyaral stb. Nálunk is mindig volt pár lány akik szerelmesek voltak a nagyokba, vagy a tanárokba, ez a rajongás is furcsa de normálisnak mondható.

Szerintem a felnőtt oldaláról van nagy bibi a fejben, hogy 30+ létére egy kis rajongó kamaszt befűz. Valószínű vannak önértékelési gondok, irányításmánia, meg ki tudja, de nagyon nem oké.

2022. júl. 18. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem sem normális. Egy 30 pluszos elviekben egy érett felnőtt férfi.. egy 16 éves pedig még szinte gyerek, legyen bármilyen érett. Most vitatkozhatunk arról hogy hogy viselkednek a tinik de akkor sem felnőttekről beszélünk. A felnőtt férfiaknak kéne hogy legyen annyi eszük, hogy ne úgy viszonyuljanak ennyi idős lányokhoz. Tény, hogy egy 30-on felüli pasinak egy 16 éves "kislànyt" könnyebb lenyűgözni, mint egy korabeli nőt, akinek vannak elvàrásai. Szerintem undorító.
2022. júl. 18. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem elfogadott
2022. júl. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
44%
Kérdés mi akarnak egymástól. A tini lány. Esetleg egy tapasztalt pasival akarja szüzességét elveszteni? Vagy fel akar vágni a barátnői előtt? Nem tudom mennyivel lesz más az élete ha egy korabeli pasival szexel először.
2022. júl. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!