Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kéne döntenem?

Figyelt kérdés
3 éve vagyok párkapcsolatban, együtt is élünk. Viszont én egyre boldogtalanabb vagyok, nagyon rendes a párom igazán boldog voltam mellette, majd jöttek a bukkanók, sokszor elhanyagolt, nem foglalkozott velem, csúnyán beszélt. Elhidegültem, azóta lett egy társaságom ami felszabadít, boldoggá tesz, sajnos meg is csaltam a párom. Amit megbántam, de nem mondtam el azóta sem. Nagyjából 4 hónapja történt és azóta is találkozgatok a másik férfival. Eközben a párom, egyre jobban rám akaszkodik, hogy érzi hogy eltávolodtam, de nekem már nem jó. Elköltözni nem tudok mert nincs pénzem. Viszont ő így boldogtalan és szenved. De nem tudok vele szakítani mert ha rá gondolok, hogy ő nincs mellettem többé sírni kezdek és mély szomorúságot érzek. Nem tudom, hogy ez azért van mert szeretem még vagy mi lehet? Nem tudom mi lenne a helyes döntés. Illetve félek, ha elhagyom megbánom később mert nagyon jó volt eddig vele és igazi apa típus. Csak sajnos voltak a múltban hibái ami miatt én eltávolodtam. Szerintetek mi lenne a helyes? 26/N

2022. júl. 22. 15:19
1 2
 1/13 Hellmano ***** válasza:
92%
Szakítani kell, persze csak azért maradnál vele, mert benne vagy a jóban meg fedél van a fejed felett...közben meg csalod meg találkozgatsz más hímmel. Legyél egyenes és szakíts, majd vállald a felelősséget.
2022. júl. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak azert van mert a masiknak nem kellessz🤣
2022. júl. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Kellek a másiknak, oda is tudnék hozzá menni. De valami visszatart.
2022. júl. 22. 16:10
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A párod helyében mit tennél?
2022. júl. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Talonban tartanàd. Milyen kedves önző nő lehetsz...
2022. júl. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj vele de NYUGODT HANGNEMBEN arról, ami bánt.
2022. júl. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
Én megpróbálnék leülni vele és megbeszélni a dolgokat, mi bánt mi az ami nem jó. Nem biztos, hogy a másik karjába kell rohanni ha valami nem jó, mert szerintem te ott csak a vigaszt keresed és az érzelmi biztonságot. Ha kell párterápia (nem tudom mennyire hiszel benne), és szerintem próbáljatok változni. De ez csak az én véleményem.
2022. júl. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Te itt egyedül magadat sajnálod.

Nem kell előadni, hogy csak miatta nem adod fel a kényelmes kapcsolatodat. Meg persze a másiknak sem akarsz csalódást okozni, úgyhogy vele is dugsz.

2022. júl. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%

Sztem szakíts azzal akivel vagy. Ha jooo lenne vele, nem mentél volna más társaságba, más pasi karjaiba.

És egy kihűlt vágyat megbeszéléssel nem lehet fellobbantani, csak a szakítást lehet eltolni későbbre.

Pár racionalista kérdés :

Jó nő vagy ?

Mennyire fontos az életedben a szenvedély, a szexualitás ?

Tudsz e önálló életet rövid idő alatt felépíteni ?


De ami egyszer kihűlt az soha nem lesz már a régi, innen nézd.

2022. júl. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan volt veled, ahogy írod, olyan is marad. Senki nem tud alapjaiban megváltozni, ő sem fog.
2022. júl. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!