Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akaratom ellenére fogdosott....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akaratom ellenére fogdosott. Ha nyilvánosság elég tárom, kb. kicsinálom vele. Megtegyem?

Figyelt kérdés

Fél éve ért véget életem első kapcsolata, nagyon megviselt. 23 éves vagyok.

Apukám egyik kollégájával pedig tavaly ismerkedtem meg, amikor nálunk tartottak kerti sütögetős csapatépítőt, mert a járvány miatt máshol épp nem lehetett/nem mertek. Jót beszélgettem egy 39 éves, kövér, nem túl jóképű kollégájával (valójában apa beosztottja), akivel utána Messengeren is folytattuk. Azt mondta, hogy soha nem fog nálam próbálkozni, mert tudja, hogy nem lehet semmi, neki ebben most nem osztottak lapot, de szívesen barátkozik, mert ő amúgy is amolyan "szanatórium", lelki szemetes volt mindig is lányoknak, szóval van benne gyakorlata. Sajnos ostoba vagyok, hittem neki, belementem és mindent elmeséltem neki az életemről, végül már napi szinten beszélgettünk.

A probléma az, hogy tegnap este elmentünk pizzázni, és utána kocsival hazahozott. Pár utcával a házunk előtt megállt egy random kis utcában, hirtelen rettenetesen megijedtem, hogy mit akar, már bennem volt, hogy hogyan meneküljek, meg fog erőszakolni, mivel kértem 2x is, hogy ne álljon meg, vigyen haza, de nem érdekelte. Azt mondta beszélni akar. Ecsetelte, hogy hogy felizgatom, mennyire megőrül értem, és benyúlt a lábam közé, és ott markolászott. Hirtelen lefagytam, de szerintem olyan 5-10 másodperc után ellöktem a kezét, és kértem, hogy hagyjon békén. Még egyszer megpróbált ezek után is oda nyúlni, kértem, hogy ne, és belé kellett karmolnom, hogy abbahagyja. Akkor meg megsértődött, és beszólt, hogy bezzeg más fazonokkal nem vagyok ilyen szűzies.


Nem aludtam egész éjjel, azon agyalok, hogy mit tegyek.

Ha elmondom apának, akkor a pasinak vége. Tuti kirúgják, és örülhet, ha annyival megússza.

Ugyanakkor meg szemétségnek érezném 2 okból.

Az egyiket csak itt merem leírni: Amikor megérintett "ott", hirtelen valamiért jól esett fizikailag, amit nem értek, mert undorodom ettől a pasitól, mint férfitól.

A másik pedig az, hogy abban, amit mondott, igaza volt. Múlt hónapban egyetlen találkozás után felmentem egy pasival egy akkor bérelt hotelszobába és lefeküdtem vele, utána pedig ő jobbra, én balra. Erről pedig tudott, mert elmondtam neki, amikor ő is elmondta, hogy magányában néha prostikhoz szokott járni. Szóval nem az a helyzet, hogy tényleg valami kis aranyos, szegény kis szűzies lány lennék, akit valami szexuális ragadozó megfogdosott. De ugyanakkor mégis fáj, hogy azért, mert volt egyetlen "ribis" kalandom, amit nem titkolok, az kitehet olyan veszélynek, hogy valaki ijesztő stílusban félreálljon a kocsival és elkezdjen engedély nélkül fogdosni, mert reménykedik, hogy vele is "ribi" leszek, és nem akar érteni abból, hogy nem. Nagyon félek, hogy ha elmondom apának, hogy mit csinált, akkor kiadja neki az összes titkomat, és elterjeszti, hogy mekkora szemét kis ribizli vagyok, aki jóképű pasikkal rögtön hotelszobára megy, őt meg egy taperolásért meghurcolja. Azért is félek, mert többször voltak keserű mondatai, hogy milyenek a mai lányok, nők, akiknek ő sosem kell, mert nem néz ki elég jól (de mindig kihangsúlyozta, hogy jajjj, nem rám gondol, jelenlévő mindig kivétel).


Szerintetek mit tegyek?



2022. júl. 23. 07:39
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Senkit nem izgat , hogy elfeküdtél valakivel.

Mondd el apádnak.

2022. júl. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Le*
2022. júl. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
95%

Hozzád nyúlt akaratod ellenére, másodjára is!

Nyugodtan mondd el.

2022. júl. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
A kerület összes csávójával is ha lefekszel, akkor sem jogosítja fel erre a viselkedésre. Remélem ezek után nem állsz többet vele szóba.
2022. júl. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 Noren1989 ***** válasza:
92%
Mondd el a faternak nyugodtan ésss ezzel pàrhuzamosan növessz némi agyat.
2022. júl. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 acelsziv ***** válasza:
69%
Azért azt hozzátenném, hogy vádaskodni egy dolog... De hogyan bizonyítod? A végén téged perel be rágalmazás miatt.
2022. júl. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Írd meg neki, hogy csak akkor nem szólsz az apádnak az esetről, ha soha többet, semmilyen módon nem keres. Amint akár egyetlen üzenetet küld vagy telefonál, azonnal elmondasz mindent az apádnak. Ezzel a húzással szinte biztosan örökre megszabadulsz tőle. S valószínűleg így jobban is jársz, mert vannak az ilyen férfiak között olyanok, akik nem tudnak belenyugodni az elutasításba, s zaklatókká válnak. Ha elmondod apádnak az esetet és kirúgják a munkahelyéről, utána nem marad kártya a kezedben, mivel nem lesz a férfinak sok vesztenivalója. Büntetőjogilag pedig nem lehet felelősségre vonni, mert a te tanúvallomásod lesz az övével szemben, és semmit nem tudsz bizonyítani. Ha feljelented, fel fogják menteni. De akár feljelented, akár nem, akkor is elszánt zaklatásba kezdhet és mivel szinte mindent tud rólad, borzasztó nehéz lesz lerázni. Az elszánt zaklató ugyanis akárhányszor megváltoztathatja a telefonszámát SIM kártya cserével, a munkahelyi vezetékes számodon is hívhat, a munkahelyedre személyesen bemehet vagy a bejárata előtt megvárhat, a barátaid, rokonaid, munkatársaid körében névtelen levelekkel és emailekkel hamis pletykákat terjeszthet rólad. Mire a zaklatás miatt a rendőrségi eljárás lezajlik, már idegroncs leszel. Nekem egy nőismerősöm elszenvedett egy ilyet, hát nem kívánom senkinek. Tartsd meg az ütőkártyát a kezedben, és írd le neki a hallgatásod feltételét, így jársz jobban.
2022. júl. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
47%

Ahogy mondtad, 2 kimenetel közt gondolkodol. Viszont lehet mindkettőt meg tudod valósítani egyszerre, és szerintem ezzel lennél a leginkább elégedett.

Tehát bosszút szeretnél állni úgy, hogy a te titkaidat ne adja tovább, és ne legyen lelkiismeret furdalásod se. Hagyd, hogy bocsánatot kérjen, sajnálkozzon. És te lásd meg a te hibád a történetben. Ha rendszeresen eljárkálsz, és ilyen viszonyt kialakítasz egy férfival, akkor egyszercsak be fog próbálkozni nálad. Úgy viselkedtél ő számára, mintha lenne esélye.

Ez egy megoldás, ő megalázkodik, sajnálkozik, te pedig feldolgozod, megérted. Egyébként, ha nem dolgozod fel, hanem elfolytod, akkor mentális gondjaid lehetnek ebből.

2022. júl. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

"másik pedig az, hogy abban, amit mondott, igaza volt. Múlt hónapban egyetlen találkozás után felmentem egy pasival egy akkor bérelt hotelszobába és lefeküdtem vele, utána pedig ő jobbra, én balra."


Ez meg a mostani helyzetben tudod mi a kulonbseg? Az, hogy azt akartad, ezt meg nem. Ez lehet kb eroszak kategoria is. Most probalkozik a ferfi, de most kene a sarkadra allnod es nem hagyni magad! Es ne talalkozgass vele, ne menjetek el pizzazni, minek?! Mi ez randi? Ilyenkor persze hogy gondolhatja, mert a randik egyik celja ugye a szex, meg kapcsolat. Ki mit keres ugye. Ha nem alltok munkakapcsolatba, ne baratkozz mar vele, legyel hatarozott es fejezd be. Hatha magatol lekop. Ha meg kollegad, szolj apadnak, hogy probalkozik nalad, de te nem szeretned, ha nem ert a szobol a ferfi, piritson ra o.

2022. júl. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem te is dugni akarsz vele csak nem ismered be. Mert jól esett. Szóval dugj vele nyugodtan
2022. júl. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!