Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok neketek milyen pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok neketek milyen pasik tetszenek?

Figyelt kérdés

milyen az akit előnyben részesítetek pl sportos, vékony, agreszív...

tudom hogy ez változó kinek mi az esete de akkor is


2022. júl. 23. 11:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
80%

Nagyon sok pasi bejön. Egyszerűen minden típusú emberből van ami iszonyat szexi. Legyen akár magas-szőke-kigyúrt, vagy mackós, vagy tipikus vézna-kocka, vagy épp éles vonású arab színtípus. Bármi lehet szép és szexi. Sok, nagyon nagyon sok múlik magán az emberen.


Viszont! Elhiheted, hogy maximum a c kategóriás és a 70-es IQ-u kislányoknak tetszenek az agresszív emberek.

2022. júl. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
57%
Magas, izomosabb, dús haj. Legyen nagy tenyere, keze. :)
2022. júl. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
37%

Kulsore magas sportos alkat(nem nem gyúrós.!), helyes arc, normalis haj(nem kopasz nem kopaszodo nem hosszuhaju),no szakáll no szemüveg, tetszik a kicait teltebb száj, tiszta szép arcbőr, devergo márka, vagány pasis öltözködés(nem divatmajom, nem hord szűk farmereket, nem hord rózsaszín pólót/inget), plusz egyediség pl ékszer vagy óra, vagy tetko, vagy bármi ami plusz rajta és máson nincs, csak az ő stílusa.

Igényesség.


Sokan parfümöznek azt mondjuk nem szeretem, de kivédhetetlen. A férdi illatok nekem túl erősek es nem is érzem a saját kémiáját ph-ját. Jobb szeretek pl esti fürdés után szexelni is inkább.

2022. júl. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
55%
3as megnézném te hogy nézel ki
2022. júl. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
66%
4# Ha segít, olyanokkal járok. Szóval nekik mindenképpen tetszem
2022. júl. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
75%
Amugy szerintem semmi teljesithetetlent nem irtam :DMost átfutottam újra.
2022. júl. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
5%
Igen már észrevettem hogy ezen az oldalon minden nőnek tökéletes faxija van :D kis kamugépek
2022. júl. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
40%
megnézném azt a csáléfogú tökéletest.
2022. júl. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
75%

Nem tudom. Nekem nincs ideálom. Tetszett már mindenféle srác. Kövér is, vékony is, hosszú hajú, kopasz, punk, sportos, szőke, barna, fekete hajú, kék szemű, barna szemű, göndör hajú, szemüveges, magas, alacsony, pesti, falusi, aki továbbtanul, aki nem tanul tovább stb.

Mondjuk mindegyik elég okos volt (az is, aki nem tanult tovább), és mindegyik rendes (vagy legalábbis nem toxikus, még a "rosszfiú" is emberien viselkedett)


Inkább belső tekintetében vannak elvárásaim, de azok magasak (és igen, a tökéletes pasim mindet magasan túlteljesíti). Persze kell a vonzalom is, de ez nem egyenlő a szépséggel. Tarthatok valakit vonzónak úgy, hogy tudom, egyik barátnőm se értene velem egyet, én mégis megőrülök érte. És ez így van rendjén.

2022. júl. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
60%

Mivel egyébként mindig magán az adott pasin múlik, hogy ő amúgy tetszik-e, az egyetlen, amit le tudok festeni, az az ideálom:


Magas, vékony (inkább sovány), hosszú, egyenes orrú :D, az a tipikus nyakigláb típus. Inkább barna/fekete hajú, a szemszín egyáltalán nem érdekel. Tetszik, ha hosszúak az ujjai. Ha ezek mellé zizegős, kicsit szemtelen, nekem kampó. :)


De sok fajta férfi tetszett már.

2022. júl. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!