Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Találkoztál már olyan férfiakk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztál már olyan férfiakkal és nőkkel, akiknek a hullócsillaghoz volt hasonló a sikerük? Ha igen, mi az oka az ilyen élettörténetnek?

Figyelt kérdés

Ez a természeti kép jól szimbolizál bizonyos emberi életeket: meglátjuk a hullócsillagot a maga szépségében, de villámgyorsan el is tűnik: nők, férfiak, akik hihetetlenül népszerűek a másik nemnél, de aztán eltűnnek a süllyesztőben.


Mi az oka ennek?


2022. júl. 23. 18:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én vagyok ez a férfi. 1,5-2 éven át tartott a rövid fénykorom. Munkahelyen és a nőkkel is sikerem volt. A testi és a mentális egészségem hanyatlása vetett véget ennek az életnek.
2022. júl. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Rengeteg nő pl gyereketvállal. A gyerekeseket meg nem nézik már nőnek se.
2022. júl. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát sose próbálkoztam, aztán meg rájöttem ha elutasítanak is jobb érzés, aztán lett egy szar melóm még ott is ismerkedtem, majd egy idő után kiégtem hogy havert se tudok szerezni nem hogy csajt.
2022. júl. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nyilván kiégnek, bármiben ki lehet égni egy idő után, amit fejvesztve hajszol az ember, ilyen lehet éppen a siker is.
2022. júl. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4. Tökmindegy mibe égsz ki, csaj téren eléggé romlanak az esélyeid, még akkor is ha amúgy se volt sok.
2022. júl. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Evek elteltevel elhiznak, drogosok , alkeszok lesznek.. leepulnek mentalisan .
2022. júl. 24. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A hullocsillag az a fenykorat jelenti az adott szemelynek , és rovid idon belul rz alatt ertsunk 40 alatti evet elvesziti a kisugarzasat.
2022. júl. 24. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az az oka, hogy kikopnak a kapcsolatok és nincs utánpótlás. Nagyon sokan megkeserednek, a személyiségük is megváltozik. Változnak az idők és ehhez már nem tudnak/nem akarnak alkalmazkodni. Sajnos létező jelenség.
2022. júl. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mer eltörtünk, azóta képbe vagyok a filozófiával, pszichológiával, vallásokkal, stb.. de valahogy az emberekkel való beszélgetés nem olyan, túl felszínes, mindent bizonygatni kell, meg mi a forrás, aztán ha adsz forrást meg más véleménye ne érdekeljen..
2022. júl. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az utolsó nem tiszta. Kicsit érthetőbben?
2022. júl. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!