Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meghíztam, lusta életmòdra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meghíztam, lusta életmòdra rendezkedtem be, van esélyem hasonlò férfit talàlni pàrkapcsolatra?

Figyelt kérdés
Szeretek enni és pihizni, lustàlkodni. Akiknek tetszettem is külsöre idövel folyton menni akartak ide oda eröltették a mozgòs programokat.
2022. júl. 7. 09:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
28%
2022. júl. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%

Rengeteg ilyen férfi van... Az én párom meg mindig csak tévézne, soha nem megyünk sehová, pedig nekem hatalmas szükségem lenne rá hogy programokban lehessen részem, tapasztalatokat gyűjtsek :(

A legjobb barátnőm ugyanezzel küzd. Neki már férje van, de ő sem hajlandó sehová menni, csak otthon elvannak. Pedig ott már gyerek is van, neki is kellenének az új ingerek.

Eddigi tapasztalataim szerint a legtöbb pasi egyébként lusta. Szeretnek otthon lazítani. Mondjuk sokaknak eleve nehéz a munkájuk, elfáradnak benne, nincs már erejük programokat is csinálni. Simán találsz otthonülő pasit, nehezebb olyat találni aki kalandvágyó.

2022. júl. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
43%
A starwarsból még Jabba szabad azt hiszem:DDD
2022. júl. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
30%
És akkor együtt akarsz vele tespedni? Ez az életcélod?
2022. júl. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Ilyen pasit keresek én is, de a rendszeres szexet azért igénylem, és néha szokatlan helyeken is.
2022. júl. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

4 Igen. Miért az jobb életcél mindig menni futni ide oda, csak hogy legyen mit kitenni a facere? Aztan dolgozni még fàradtabban kell menni. Nekem ez nem hiànyzik.


5 Szexre én se vagyok lusta. De tùràzni meg hasonlõkra igen.

2022. júl. 7. 13:02
 7/15 anonim ***** válasza:
Az én párom is ilyen. 100kg 180 cm. Elhízott. A szexre van energiája, de mindenhova kocsival kell menni. Ha tehetné a bevásárló központba is autóval menne. :D Nem lehet rávenni a mozgásra. Ugyan elkísér a szabadtéri edzésre de csak ül a padon és cigizik. Enni azt nagyon szeret. Mivel jól főzök ezért állandóan nyaggat a kedvenc ételeivel, de igyekszem diétásan főzni őket, azt nem szokta észrevenni. Sajnos ez sem jó. Én nagyon félek, hogy cukorbeteg lesz, vagy magasvérnyomása, trombózisa lesz egyszer. Nem akarlak kioktatni, de csak rosszabb helyzet lesz ha ilyen emberrel jössz össze. Visszahúzzátok egymást, és azt veszed majd észre, hogy 100 kiló felett vagy, egy csomó betegséged van és kifulladsz attól ha fel kell sétálni egy lépcsőn. :(
2022. júl. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nekem mikor sportos pàrom volt nem egyeztünk, nem vàlt be. Tetszettem neki de mindig ide menni oda menni. Gyalogolni màr büntetésnek éreztem. Hasonlò a hasonlòval müködik jòl.
2022. júl. 7. 13:54
 9/15 anonim ***** válasza:
37%
Ezt jól látod, én sportos, programkedvelő nőként pl. nem tudnék lusta, sportkerülő pasival lenni. A hasonló életmód tényleg fontos egy kapcsolatban. Hogy hol tudnál ilyenekkel ismerkedni, az jó kérdés. Leginkább neten, mivel otthon tespednek, máshol nehezen találod meg őket :D
2022. júl. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem járunk wellness koncert mozi étterem de azért vhova kirandulni bicózni mindketten vágyunk. Meg is őrülnék egy tv előtt tespedő pasitól.
2022. júl. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!