Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, akinek a párja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, akinek a párja kapcsolatban volt, amikor megismerkedtek?

Figyelt kérdés
Honnan tudtad, hogy nem csak kapaszkodót keres? Mi volt az, ami azt mutatta, hogy igen, ti jobban összeilletek, nem csak az újdonság varázsa hat rá?
2022. júl. 24. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:
17%
Nem volt, de legtöbbször kapcsolatban/házasságban élő emberrel voltam szexkapcsolatban. Jobban működött mint egy rendes kapcsolat.
2022. júl. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindketten abban voltunk mikor komolyabban kezdtünk érdeklődni egymás iránt 😅 Mondjuk mi már régóta ismertük egymást,onnan tudtuk,hogy nem kapaszkodó/újdonság varázsa hajtotta a dolgot.
2022. júl. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi mindketten kapcsolatban voltunk mikor megismerkedtünk (kollégák lettünk).

Az én kapcsolatom kevésbé volt komoly, ő házasságban élt, gyerekkel.

Évek óta csak a gyerek miatt voltak együtt, nem volt köztük testi kapcsolat sem jó ideje.

Pár nappal az első csók után már elkezdte intézni a válást. 2 hónappal később ügyvédhez mentek.

Mi nagyon egy hullámhosszon voltunk egyből mindenben. Azóta az első körös gyerekünket várom 😊

2022. júl. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én még együtt voltam a párommal mikor összejöttem valakivel. Nekem ugye nagyon rossz volt az előző kapcsolatom, sokat szenvedtem, és nála megnyugvást találtam. De sajnos annak is vége lett. Nem bántam meg, csak azt hogy a második kapcsolatot mindketten elszúrtuk az illetővel. Ezt azóta is bánom, pedig tobb hónapja történt. :(
2022. júl. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!