Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Hogyan közölje egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Hogyan közölje egy nő, hogy akar valamit (szerelmes, persze ezt nem lehet közölni)?

Figyelt kérdés

Mit szól egy pasi ha kiderül egy ismerőséről hogy régóta szerelmes belé? Mondjuk állandóan róla álmodozik.

Hogy lehet ezt közölni úgy hogy ne rontsunk ajtóstúl a házba?

Hogyan mondjam meg finoman úgy hogy ne riasszam el?



2022. júl. 24. 23:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

En jobban szeretem, ha o mondja el.

Ha nem szimpi, akkor a normalis pasik normalis utasitanak el.

Ilyen egyszeru

2022. júl. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Se hogy én csak is szeretői kapcsolatban bízok már.

F

2022. júl. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
45%

Például úgy, hogy lesmárolod egy megfelelő pillanatban amikor mélyen egymás szemébe néztek. Ha viszonozza akkor mehet tovább, ha elutasító, legalább nem kell tovább ezen törni magad.

Ilyen részleteket felesleges az elején elmondani, majd ha kölcsönös az érdeklődés akkor szép lassan be lehet avatni.

2022. júl. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
Úgy ahogy a kolléganőm. Bár ebbe bele kellett kalkulálnia azt is, hogy nem tudom viszonozni, mert sok szempontból nem passzoltunk össze.
2022. júl. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
#4 És a kérdező tudja, a kolleganőd hogy mondta el? :)
2022. júl. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Beléd szerettem. Ezt mondta.
2022. júl. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha kivitelezhető lett volna, tőlem azt is mondhatta volna hogy "fapapucs".
2022. júl. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem megmondta, higy évek óta szerelmes belém. Szeretőm lett négy évig.


45/F

2022. júl. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a megfelelő embert elhívhatod randizni. Akit meg nem érdekelsz kicsit se, az mondjuk finoman elutasít. Nem kell egyből szerelmet vallani, mert ez minimum furcsa és érthetetlen. Hogy lehetnél szerelmes, ha nem is ismered közelről?
2022. júl. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De ismerem, és elhívott találkozni.
2022. júl. 25. 00:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!