Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan fiú, akinek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan fiú, akinek nem szokott a szex eszébe jutni?

Figyelt kérdés
Én olyan vagyok. Na persze ha lehajol előttem egy csinos lány akkor én se tudok nem arra gondolni. Ha viszont dolgozol, tanulsz vagy bármi olyat csinálsz amikor elvileg nem vagy kitéve szexuális stimulációnak, olyankor eszedbe szokott jutni valami szexuális gondolat? Nekem nem... Gondolkozok megnézessem-e a tesztoszteron szintem, bár az agresszivitásommal nincs baj :D
2010. szept. 22. 15:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%
Ne legyel hulye, semmi baj nincs veled, az egyaltalan nem baj hogy nem jut eszedbe percenkent a szex valamilyen formaban. Ha megnezed a csajokat az utcan es eszedbe jut hogy "szurnam a fosojat" akkor semmi bajod nincs.
2010. szept. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ha van olyan akinek nem jut eszébe naponta legalább 1x a szex akkor ott már gondok vannak feltéve ha még nem gyerek az illető.
2010. szept. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
van, de az meg drogozik
2010. szept. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mi számít annak? Persze, hogy eszembe szokott néha jutni, hiszen nekem még nem volt, ami nem valami jó érzés(mondjuk van olyan dolog, ami befolyásolja, hogy nem volt még...). Viszont ha lehajol előttem egy lány, akkor egyáltalán nem jut eszembe, mint sokaknak, hogy "de meghúznám", meg ha ott egy nagymellű lány, akkor nem kezdek el azon gondolkozni, hogy "megb.asznám nagyon" meg ilyenek(különben is a kis mellek jobban bejönnek)...
2010. szept. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat!


Negyedik, te úgy tűnik pont az ellentettem vagy :D Nekem akkor jut eszembe a reszelés ha csajokat látok, neked meg olyankor nem. Nekem viszont nem "szokott" néha, csak úgy eszembe jutni, neked meg igen... Érdekes...

2010. szept. 22. 15:59
 6/14 anonim ***** válasza:
van de az értelmi fogyatékos. egészséges ember kívánja a szexet!
2010. szept. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Állandóan a szex jár a fejemben. Őrjítő tud lenni, az előadások alatt nem tudok figyelni rendesen.
2010. szept. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2010. szept. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 kuleszmulesz ***** válasza:
Van, de már rég meghalt!
2010. szept. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
21 (ha tőlem kérdezted 17:15).
2010. szept. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!