Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szex utáni fájdalom. Mitől?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex utáni fájdalom. Mitől?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ma szeretkeztünk párommal és fájt a behatolás.. Csináltuk kb pár percig utána abba kellett hagynunk. Lefeküdtem az ágyra és annyira erősen kezdett el fájni, azt hittem ott halok meg. Rázott a hideg, fáztam, remegtem a hasam is felpuffadt még mindig fel van. Az alhasam is púpos kicsit és fáj. Az se mindegy hogy ülök. Eddig feküdtem úgy nem fájt annyira, de már nem bírom. Vettem be fájdalomcsillapítót hátha múlik, de nem segített. Folyamatosan úgy érzem, h nagy wc-nem kell (bocs a kifejezésért) ma már többször is voltam, de az erőlködéstől is iszonyatosan fáj.. :S Úgy érzem magam mint aki a 7-ik hónapban van (nem vagyok terhes) nem tudok kiegyenesedni normálisan mert fáj főleg ha felkelek. Elkerülhetetlen a nőgyógyász vagy van valami amitől jobban leszek?
2011. okt. 13. 17:26
 1/5 A kérdező kommentje:
Pár napja kezdődött akkor is elkezdett fájni viszont csak sex közben utána nem.. És váratlanul.. Emlékszem hason feküdtem és semmit nem csináltam épp.. Azóta van ez.
2011. okt. 13. 17:27
 2/5 anonim ***** válasza:
nőgyógyász!
2011. okt. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Dexy ***** válasza:
Saját egészséged érdekében, menny el a nőgyógyászhoz!!! Én már többször is voltam, és csak addig szörnyű még be nem mész ajtón. Aztán megvizsgál, NEM FÁJ, és ad valamit ami segít.
2011. okt. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én menni alig bírok, nem, h még a nőgyógyászig. Így is összegörnyedve megyek. Hát ha belém rak valamit tuti ott kaksizom össze magam (bocs a kifejezésért). Nincs más módja a kivizsgálásnak??
2011. okt. 13. 17:41
 5/5 anonim válasza:
Szia! Mi volt a baj?
2020. dec. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!