Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom inkább elmegy inni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom inkább elmegy inni 4 napra, minthogy a születésnapom velem töltse. Vélemény?

Figyelt kérdés

Együtt élek vele, és mostanában 1 hétig a szüleinél volt otthon egy másik városban, ezért már nagyon hiányzott. Aztán hazajött 2 órára, majd a barátaival elment valami többnapos koncertre. Születésnapom napján azt tervezte, hogy majd akkor hazajön, és itt lesz pár órát, meg elvisz randizni, aztán még aznap megy vissza megint a fesztiválra..

Ez nekem rohadt szarul esett, mert amúgy is sokat veszekszünk azon, hogy mennyit bulizik és folyamat berugik, erre pont a születésnapom környékén elmegy 4 napos ivómaratont tartani... Főleg egy egyhetes szünet után nagyon hiányzott már az együtt alvás is, és most nagyon rosszul esik, hogy együtt élünk, mégis a szülinapomon egyedül kell ébrednem, mert ő inkább iszik a haverjaival...

Nem kértem amúgy semmit sem, de jól esett volna, ha velem foglalkozna, most már elvette a kedvem az egésztől..


2022. júl. 27. 20:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Ez nem kapcsolat
2022. júl. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Igazi fa xa gyerek 😁
2022. júl. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
FÉRFI partnert kellett volna választanod.
2022. júl. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Gáz
2022. júl. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez még egy gyerek. Alapból minek olyannal kapcsolatban lenni, aki még folyton csak iszik meg bulizgat. Majd ha ezt kinőtte, lehet kapcsolatról beszélni.
2022. júl. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
Szakítanod kéne.
2022. júl. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem tudtam róla, hogy ennyire bulizik, meg mennyit iszik... Idővel tudatosult bennem, hogy ez már sok, amit csinál, amikor már egy időt eltöltöttünk egymás mellett...
2022. júl. 27. 22:37
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szakitàs ennek semmi értelme...
2022. júl. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
23%
menj vele te is a koncertre?
2022. júl. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
És ezt miért viseled el? Én tuti szakítottam volna már vele.
2022. júl. 28. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!