Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban azért jegyezhetett el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban azért jegyezhetett el mert úgy gondolja, így nem fogom elhagyni soha? (illetve sűrűn előfordul az ilyen)

Figyelt kérdés

Szóval hallottam egy telefonbeszélgetést a szüleivel miután eljegyzett és én kint ültem a teraszon...azt hitte nem hallom.


ekkor megkérdeztem ezt tőle, azt mondta, hogy jajj csak vicc volt.


Majd másnap ezt visszahallottam egy kollégájától is aki nekem is ügyfelem.


És hát okés rossz voltam talán gyerekes, de mikor tesójának is megírta, hogy megvolt az eljegyzés, akkor ott maradt mellettem a telefon és beleolvastam és a tesója egyből azt kérdezte, hogy na megnyugodott végre? Baromi jól néz ki a barátnőd, ne félj biztos nem fog elhagyni.


2x is beszéltem vele erről mind a 2x csak elnevette magát h jajj csak hülyéskedett...hát ebben én egyáltalán nem vagyok biztos.


Egyébként több mint 1 éve vagyunk együtt.


Lehet, hogy valóban csak a külsőségek érdeklik velem kapcsolatban?


2022. júl. 28. 11:23
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

anyjának a telefonba azt mondta, hogy "óó anyu túl jó csaj hozzám képest valahogy meg kell tartanom."


amúgy sosem gondoltam hozzám képest kevésnek mert szerettem őt úgy ahogy van, én...

2022. júl. 28. 11:25
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Amit az anyjanak irt sokkal gazabb. Valoszinuleg rajong erted..
2022. júl. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
52%
Sqnszos hogy csak szórakozik veled és semmi komolyat nem érez. Több helyen olvastad/hallottad ezt akkor ne essen nehezedre elhinni és elhagyni a fenébe.
2022. júl. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen tapasztalata, hogy elhagyták őt? Vagy családban volt ilyen náluk?


Amúgy persze, lehet, hogy túl jó nőnek gondol, de amíg nincs mellette beteges féltékenység, vagy nem rendeli alá magát, addig ebből nincs gond, és élvezheted a rajongását.

2022. júl. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

"valahogy meg kell tartanom"

Tehát meg akar tartani. Az ember nem jegyez el csak úgy valakit.

Persze az eljegyzettnek (is) boldognak kéne lennie, de ezt nem látom rajtad.

Mi a tervetek, a közös céljaitok ajövőre? Erről beszéltetek már?

Hány évesek vagytok? Ezt azért kérdeztem, mert láttam már olyat, hogy nagyon fiatalok a legális szexért házasodtak össze, csak elfelejtették megbeszélni, hogy mit is várnak a kapcsolatuktól, az eljegyzéstől és a házasságuktól, hogy hogyan képzelik az életüket és a közös életüket.

2022. júl. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Hamar megkérte a kezed? Előfordulhat, hogy azért, mert tényleg úgy gondolja, hogy túl jó vagy hozzá és ez egyfajta biztosíték is neki, hogy ez valóban komoly és nem fogod csak úgy elhagyni. Ez amúgy nem jelenti, hogy ne szeretne és csak a külsőségek miatt akarna veled lenni. Lehet pont azért csinálja, mert nagyon is szeret és eddig félt, hogy bármikor elveszíthet.

Azt neked kell érezni, hogy valóban szeret-e vagy csak a külsőségek miatt van veled. Ha amúgy jó a kapcsolatotok, nem betegesen féltékeny, nem korlátoz és tényleg csak arról van szó, hogy ennyire odavan érted, akkor az még nem baj.

2022. júl. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez ultra gáz ha valaki azért jegyez el valakit mert "valahogy meg kell tartani" és nem azért mert szereti és ő is ezt akarja. Semmi biztosíték nincs rá ha eljegyez valakit az nem fogja elhagyni. A helyedben én is megsértődtem volna hogy ezt kb mindenkinek így adta elő. Az meg hogy a tesója azt írta hogy megnyugodtál e végre szerintem még gázabb és a pasid eláshatná magát a föld legmélyére.
2022. júl. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
23%
A kérdésedre a válasz igen. De ne így fogd fel. Úgy fogd fel, hogy borzasztóan vonzódik hozzád, nagyon szeret és veled akarja leélni az életét, örökre veled akar maradni. Ezért jegyzett el
2022. júl. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Az első kb. félévben rettentően féltékeny volt.


A munkahelyemen 3 nő van 8 férfi, rájuk is féltékenykedett, pedig csak általános kolléga emberi figyelmesség kedvesség van a munkahelyen és nem csak velem szemben.


Elég sok az Olasz ügyfél a cégünknél, és egyedül én vagyok perfekt olaszból a cégnél, így kb pár hetente elmegyünk vacsorára, a cégvezető (aki amúgy nő) plusz 2-3 olasz üzletember. Rájuk is féltékenykedett.


Még mindig nem esik ez túl jól neki úgy látom, de már nem mondja, nem ír egy nap 10 üzenetet, nem hív fel 3-4 x.


Én is odafigyelek rá, nem adtam okot tudtommal a bizalmatlanságra.


8 hónapja élünk együtt albérletben, szeretnénk saját lakásba fektetni, de kicsit elbizonytalanodtam.


Nem tudom, hogy mi az amitől biztos lehetnék abban, hogy nem csak a külsőségek miatt van velem.

2022. júl. 28. 12:10
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
fúú, hát szerintem ezek szerint még kell nektek egy kis idő, mielőtt valóban összeházasodtok. Ha most volt ilyen először akkor ezek szerint ezt az oldalát nem ismerted eddig. Volt már hogy veled is hasonló kaliberű viccet osztott meg? Ilyesmivel nem hülyéskedik az ember. Az meg hogy (valószínűleg) nem érzi magát veled egyenrangúnak, mondván hogy túl jó csaj vagy, szerintem valami lelki problémára, kisebbségérzetre ad okot, lehet ezt kéne megvizsgálni. A féltékenység meg egy felnőtt, jól működő kapcsolatban nem kellene hogy ennyire téma legyen. Sok sikert :) ird majd meg, mire juttok :)
2022. júl. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!