Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért törnek fel bennem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért törnek fel bennem fájdalmas érzések mêg így is?

Figyelt kérdés

Szóval tavasszal összejöttem egy nővel az egyetemen. Igazából hivatalosan nem voltunk együtt, de a szexig eljutottunk. Aztán nagyon hamar vége is lett, most ezt nem részletezném.


Annyi a lényeg, hogy tulajdonképpen nem haraggal váltunk el, tehát nem fájt, hogy vége lett, mert ennek az oka egy személyes lelki probléma volt a nőnél (amiről később megtudtam hazugság). Aztán tulajdonképpen megszűntek a gyakori szóváltások egymás között, megszűntek a mindennapos jóreggelt üzenetek, stb stb... Én már itt éreztem, hogy felesleges azt remélni, hogy ebből lesz még valami, úgyhogy teljesen elengedtem. Legalábbis én így éreztem.

Aztán bejelentette, hogy szeptembertől új egyetemre megy, ezáltal pedig végérvényessé vált számomra, hogy a kapcsolatnak nem lesz még csak esélye sem folytatásra.


Na de a napokban megtudtam, hogy már egy másik férfival van együtt. Ezt amikor megtudtam akkor eleinte mosolyogtam rajta és hülyén, átvágva éreztem magam mert ekkor realizáltam, hogy végig manipulálva és átvágva voltam, amiket említett a lelki problémáiról annak pedig a fele sem volt igaz, mert különben most nem lenne együtt senkivel. A lényeg, hogy eleinte hülyén éreztem magam, majd néhány óra elteltével megjelentek nálam érzelmi fájdalomra utaló jelek. Biztosan ismeritek ezt az érzést, amikor behasít a szívetekbe.


Egyszerűen pedig nem értem miért érzek ilyen fàjdalmat amikor jól tudtam, hogy semmi esélye nem lett volna annak, hogy összejöjjünk. De ha ezt tudom akkor miért fáj mégis?

Nem volt még soha kapcsolatom, ő volt az első élményem ami legjobban hasonlított kapcsolatra és vele veszítettem el a szüzességemet is ha ez esetleg számít.



2022. júl. 31. 00:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

De ebből nem következik, hogy hazudott, csak te kombinálod össze.

Igen, sírhatott az exe miatt és miatta érezhette magát szarul, az új pasi pedig szerelmet kelthetett benne, te nem tetted, melletted ez nem javult, de a másik pasi mellett igen és lám vele össze is jött azonnal, veled pedig nem. Abban a pillanatban amikor mondta, még lehet úgy érezte, hogy évekig nem lesz senkije, akkor még gondolom nem ismerte a jelenlegi pasiját. Van, amit nem lehet betervezni, hiába érezte magát korábban szarul, de ez megváltozott, amikor szerelmes lett. Már bocs, de az nem hazudozás, ha valaki nem lát a jövőbe és semmilyen elszámoltatni valója nincs feléd, ha megváltoznak az érzései, hiába hitte őszintén korábban, hogy még évekig szar lesz neki.

Ezt komolyan nem értem, hogy mégis hogy érted, hogy meg kellett volna mondania, hogy nem érzi jól magát veled. Nonstop az exe miatt sírt és még csak nem is jártatok, össze se akart jönni veled! Mondta, hogy szeret? A szex és a társaságod valószínű remekül elvonta a figyelmét, úgyhogy nem hiszem, hogy konkrétan rosszul érezte magát veled, viszont attól még az exe miatt rosszul érezhette magát a társaságodban is és abban reménykedett, hogy te enyhíted, de nem, mert nem szeretett beléd, te egy pótcselekvés voltál neki. Méghozzá elég nyíltan voltál ebben a pozícióban, mert mindenről tudtál. Valaha hitegetett valamivel, bármi pozitívval?

Ne haragudj, de ha annyire zavart volna a helyzet, akkor már ott kellett volna hagyni, amikor azt ecsetelte a te szemedbe, tehát neked, hogy évekig nem akar összejönni senkivel, de te maradtál papucskodni és most meg fel vagy háborodva. Olyan szavakat használsz, hogy "együtt élni", mégis hol volt ennek a lehetőségnek a csírája akár? Sehol, folyton elutasított nyíltan, de a szex és a törődés kellett neki, te pedig a nyílt lapjai után ugyanúgy papucsként megadtad ezeket, mert neked is ez kellett, akkor bezzeg nem zavart, hogy max búfelejtő vagy.

Az viszont tényleg nem szép, hogy nem zárta le veled nyíltan, ez valóban baromi bunkó volt, biztos talonban akart tartani, de aztán megismerkedett a másik pasival és nem merte veled lezárni, hátha vele szarul sül el, emiatt kéne megsértődnöd, nem amit összekombináltál...

Egyébként meg szard le, megtanultad hogyha valaki ilyeneket mond neked, akkor ne menj le papucsba és hagyd a fenébe.

2022. júl. 31. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Mert a férfiak egy jelentős része nem jól kezeli az őszinteséget, sőt hisztizik, sértegeti a nőt. Nem tudjuk, te hogy reagáltál volna attól, hogy most ezt írod.

Ha őszintén megmondta volna, hogy kivetnivalót is talàl benned és amúgy sem kötöd le annyira, hogy ne az exéért sírjon, ki tudja, hogy reagàlsz.

2022. júl. 31. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat.
2022. júl. 31. 08:32
 14/14 anonim ***** válasza:
0%

Mert a nők nem egyenesek, hanem sunyik és alattomosok.

Bele kell mondani a másik szemébe hogy NEM! Ez így tiszta, aztán lehet lapozni. Viszlát.

2022. aug. 1. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!