Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért törnek fel bennem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért törnek fel bennem fájdalmas érzések mêg így is?

Figyelt kérdés

Szóval tavasszal összejöttem egy nővel az egyetemen. Igazából hivatalosan nem voltunk együtt, de a szexig eljutottunk. Aztán nagyon hamar vége is lett, most ezt nem részletezném.


Annyi a lényeg, hogy tulajdonképpen nem haraggal váltunk el, tehát nem fájt, hogy vége lett, mert ennek az oka egy személyes lelki probléma volt a nőnél (amiről később megtudtam hazugság). Aztán tulajdonképpen megszűntek a gyakori szóváltások egymás között, megszűntek a mindennapos jóreggelt üzenetek, stb stb... Én már itt éreztem, hogy felesleges azt remélni, hogy ebből lesz még valami, úgyhogy teljesen elengedtem. Legalábbis én így éreztem.

Aztán bejelentette, hogy szeptembertől új egyetemre megy, ezáltal pedig végérvényessé vált számomra, hogy a kapcsolatnak nem lesz még csak esélye sem folytatásra.


Na de a napokban megtudtam, hogy már egy másik férfival van együtt. Ezt amikor megtudtam akkor eleinte mosolyogtam rajta és hülyén, átvágva éreztem magam mert ekkor realizáltam, hogy végig manipulálva és átvágva voltam, amiket említett a lelki problémáiról annak pedig a fele sem volt igaz, mert különben most nem lenne együtt senkivel. A lényeg, hogy eleinte hülyén éreztem magam, majd néhány óra elteltével megjelentek nálam érzelmi fájdalomra utaló jelek. Biztosan ismeritek ezt az érzést, amikor behasít a szívetekbe.


Egyszerűen pedig nem értem miért érzek ilyen fàjdalmat amikor jól tudtam, hogy semmi esélye nem lett volna annak, hogy összejöjjünk. De ha ezt tudom akkor miért fáj mégis?

Nem volt még soha kapcsolatom, ő volt az első élményem ami legjobban hasonlított kapcsolatra és vele veszítettem el a szüzességemet is ha ez esetleg számít.



2022. júl. 31. 00:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Az volt a lelki problémája, hogy dilemmázott a pasas es közted. Megoldotta.
2022. júl. 31. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
#1 Szerintem is.
2022. júl. 31. 00:27
 3/14 A kérdező kommentje:

Igazából annyi de annyi olyan eset volt ez alatt a rövid idő alatt is ami erős gyanakvásra adott okot...


Dehát első volt, ebből kifolyólag tapasztalatlan voltam aztán eltusoltam.


Sebaj, legalább tanultam valamit.

2022. júl. 31. 00:29
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Majd idővel túl leszel rajta!
2022. júl. 31. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem szerelmi bánatod van ,hanem az emberi árulás fáj neked.Becsapva érzed magad.
2022. júl. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanebben a szituációban vagyok most. Erre nincs orvosság :( és nem számít, mennyire szemét a másik, attól még fáj, mint a veszedelem. Hogy miért? Franc se tudja, az ember így van összerakva. Nem a jó természethez és a becsületesség fog meg minket, csak kevés olyan szerencsés van, akire ez igaz lenne.


L

2022. júl. 31. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

#4 Igen, ebben biztos vagyok :)


#5 Most, hogy mondod és elgondolkodom rajta, valóban inkább az fáj, hogy nem volt velem őszinte.


Mert most abban nincs semmi, hogy nem érezte jól magát velem vagy nem tudtam neki megfelelni....

Ki akarna olyannal együtt élni aki mellett nem érzi jól magát?


Csak akkor szóljon, megbeszéljük és kész. Ne játssza el a halálos beteget, mert szó szerint olyat csinált, hogy eljött hozzám, de végig adta magát, hogy ő milyen szarul van meg mennyire ki van készülve az exe miatt akivel már évek óta szakítottak... Én hülye meg elhittem és még akkor sem gyanakodtam amikor rajta kaptam, hogy az üres szobában fütyürészik miután azt mondtam neki, hogy nyugodtan menjen haza ha úgy jobban érzi magát....ennyire volt szarul :D

De azért még miutan hazaért előadta párszor, hogy a vonatot végigbőgte.

2022. júl. 31. 00:37
 8/14 A kérdező kommentje:
#6 Sajnálom és kitartást.
2022. júl. 31. 00:38
 9/14 anonim ***** válasza:
62%

Miért ne lett volna igaz, hogy az exe után sír, akkor már nem is lehet néha jó kedve, nem ingadozhat a hangulata, csak a mélydepresszió felel meg neked?

Te nem tudtad vele elfelejtettni az exet, de egy másik pasi igen, ilyen a hirtelen jött szerelem. Veled akart felejteni, de beléd nem volt szerelmes, ezért csak ugyanúgy szarul volt, mint előtted. Annyi történt, hogy nem illetek össze, egyáltalán nem biztos, hogy hazudott. Ha bekamuzta, hogy szeret vagy bármi olyat mondott, hogy járni akar veled, az bizony hazugság. Ha pedig lelki szemetesládának használt nyíltan és mondta is, hogy nem fogtok összejönni, be is vallotta, hogy az exe után sír, akkor már bocs, de erről te tehetsz, magadat sodortad bele ebbe.

2022. júl. 31. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

#9 Jó, én ezt elfogadom de miért nem mondja meg? Azt mondta ő neki nagyon fontos az őszinteség és ő aztán szólna ha valami nem stimmelne.


Volt már amikor rá is kérdeztem, hogy zavarja esetleg valami? Azt mondta semmi, bár azért elkezdte felsorolni, hogy neki nagyon furcsa, hogy fiatalabb vagyok nála mert eddig csak idősebbekkel volt együtt (azt hozzáteszem, hogy akivel most összejött az is fiatalabb nála)

Aztán hozzátette, hogy neki az szokatlan, hogy nekem nincs saját autóm és ezért mindig alkalmazkodni kell a szüleimhez (mivel az ő autójukkal tudtunk szaladgálni), meghogy állítólag nálunk nem családias a légkör🤷🤷🤷


Egyébként meg nagyon sokáig elhittem neki, hogy az exe miatt sír, most mikor megtudtam, hogy pasija van akkor jöttem rá, hogy hazugság mert ő azt állította, hogy neki nagyon sok időbe fog telni feldolgozni az exétől kapott sérelmeket és valószínűleg hosszú hónapokig nem lesz képes kapcsolatba lépni senkivel, de az is lehet évekig tart majd. Meghogy ő senkibe nem tud már megbízni, stb stb....


Azt is előadta nekem, hogy ő érte nagyon sokan állnak sorban, de ha valakivel már kikezdett akkor nem csinálná azt, hogy a háttérben mással is kikezd....


Rengeteget hallgattam, hogy neked inkább fiatalabb lány kellene....


De akkor mi az isten f@szért nem mondta meg, hogy figyelj, én veled nem érzem jól magam és hagyjuk a francba az egészet mert nem szeretném erőltetni? Ennyit kellett volna mondania és mindenki tudomásul veszi.

2022. júl. 31. 01:17
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!