Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek van olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek van olyan leszólítás ami bejönne és nyitottak lennétek rá egy olyan pasitól akit még sohasem láttatok előtte?

Figyelt kérdés
Ha van akkor mi lenne az?És milyen helyeken lennél nyitott rá?

2022. júl. 31. 12:08
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Nyilván máshogy hangzik egy jó pasi szájából és egy kevésbé jól kinéző szájából az adott "csajozós szöveg"!
2022. júl. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Nyilván a legistobább duma is is elég ha épp jopasi mondja es a legkreativabb is kevés ha nem tetszik valaki.
2022. júl. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Nem. Nem vagyok kíváncsi leszólítasra, arra hogy épp aznap szerinted hogy nézek ki, vagy miként dugnál meg.
2022. júl. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Nincs.
2022. júl. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Nekem nincs. Egyszerűen nem érdekel egy vadidegen pasas a semmiből akkor sem, ha rettenetesen helyes. Nagyon max. az működhet, ha konkrétan valami kapcsán, legalább látszólag spontán elkezdünk beszélgetni, és ha akkor látja, hogy szimpatikus nekem (meg persze én is neki), elhív. Pl. ülünk a buszon, éppen olvasok egy könyvet, és amiatt szólít meg, mert ő is ismeri, beszélgetünk róla kicsit, és ha ez jól sül el, akkor hív el/kéri el az elérhetőségemet. Vagy ha sorban állunk valahol, előttünk rettenetesen lassúak, és "összebosszankodunk". Vagy egy kiállításon egy festményről elkezdünk beszélgetni komolyabban, stb. Szóval nekem előbb kell egy kapcsolódási pont, ami alapján úgy érzem, tényleg érdekel a másik, és szívesen megismerném. Ha csak leszólít a semmiből, akkor nincs kapcsolódás, ergo nem érdekel.
2022. júl. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%

Egyetértek az 5-össel.

Ha organikus módon kialakul egy jó beszélgetés, akkor szívesen megismerkedem akárkivel, de ezek a derült égből jövő random leszólítások soha nem vezetnek sehova...

2022. júl. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%

De nézzuk azokat akik nem tetszenek. Volt mar arra pelda hogy aztán ilyennel jártam szerelemmel illetve hogy adtam eselyt már mas rondanak is.


Nem a nyitoszöveg fogott meg.

Exemnél ugy alakultak a dolgok bennem, hogy

1.eleinte feltűnt az hogy sok energiat tesz abba hogy talalkozzunk. Napont hivott, orakat tudtam vele beszélgetni, ellenben a tobbi sráccal a netrol(online tarsker), akik ugy vagy odaböfögtek nekem vmit vagy 2 nap mulva ghosting stb. Ez a srác viszont folyamatosan caak rám koncentrált nem többvasazott, ez kiérződött és fontosnak tartott ugy hogy még személyesen nem is látott, kitartó volt.

2.randin amiket mesélt pl vicces munkahelyi sztorikat stb, körvonalazodott rola nekem egy kép hogy alapvetoen pozitív nevetősnagyon jol szocializált, nem kínnal jár be dolgozni hanem nagyon éli, lépcsozni akar felfelé, motivált ambíciózus, segitett nekem zeneletoltő progot a telomra rakni, lehet vele szórkozni bulizni, es ami a legfőbb azon kaptam magam hogy egy hullámon vagyok vele, tudok vele egyutt nevetni, tetszik a társasága

3. Domináns, iranyító, vadász jelleme van, ért a nőkhöz, azaz szexuális téren nem idiotán kerdezget szex elott, hogy en mit szeretek mit nem, megcsókolhat e vagy nem, nem áll le taperolni, hanem abszolut érzi azt mikor izzik a levegő, mikor van kémia, mikor kell közelíteni, és mikor "veszik el" a másik és nincs megállás

4. Önbizalom van rendesen. Ahhoz képest hogy ő a ronda (csajok pl sehol rá sem néznek), mégis én kezdtem el megfelelési kényszereket érezni, kezdtem tisztelni és még én kezdtem azon aggódni kihasznál e.

5. Macska egér jatek is volt, azaz mondta nyugi ő nem az akinek a szex a strigula vagy, a trofea, a cél a szívem és a szerelem. Akkor ezen röhögtem is hogy én belé? Én szerelmes?:D hát meglepett rendesen, mert szerelmes lettem! Es ezt ő hamarabb tudta mint én magamrol. Hosszu lenne részletezni



Másik srác aki nem tetszett, ő pl intelligenciával fogott meg.

Eleinte egy csóri csunya alacsony betanított munkás volt az összképem csak róla. Aztan kiderült hogy árva kisgyerekkorátol épitett fel magának mindent, háza van önálloan áll talpon es intézi a vállalkozását is. Kocsija is van, baromi céltudatos, intelligens okos, szintén nagyon jol szocializált, nekem diplomás létemre szerintem bőven alacsonyabb az IQm az élethez, mint neki. Ő olyan szinten talpraesett annyi mindent intéz annyi lábon áll, hogy én csak pislogtam.

2022. júl. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2.voltam(7)
2022. júl. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Konkrét leszólítás nem igazán. De ha valahol ki tud alakulni egy spontán beszélgetés ami jó hangulatban telik/jól alakul, meg van a szimpátia, abból simán lehet egy kávé v valami. Nyitott szemmel kell járni, nem csajozós szövegen agyalni és ha valakivel meg vannak az összenézések vagy valahol kialakul egy beszélgetés akkor lazán,de lehet éreztetni, hogy nyitott vagy hogy megismerd a másikat.


Pl.: megnézel egy filmet ahol mondjuk egy bárban a pultnál elkezdenek beszélgetni és ha megvan a kialakult szimpátia (oké a sztori szerint többnyire megvan) akkor mehet tovább. De az egész olyan spontán. Van ilyen, volt benne részem. Jó dolog.

2022. júl. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!