Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ha egy ismeretlen pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha egy ismeretlen pasi napközben odmenne hozzátok és leszólítana akkor mi jönne be jobban?

Figyelt kérdés

1.Az ha valami semleges témával megszólítana és így próbálna meg beszélgetést kezdeményezni.

2.Ha már az elején elmondaná, hogy azért jött oda hozzád mert szimpatikusnak tűntél.



2021. dec. 31. 10:05
A kérdező szavazást indított:
1.
2.
Egyik sem, nem szeretem ha leszólítanak.
22 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
12%

Egy pasinak legyen töke hogy leszólítson! Persze ne szólítson le a tömegközlekedésen mert megyek valahova, az utcán se mert akkor is megyek valahova, várok valamire vagy valakire akkor se, mert akkor másra várok!

Egyik szöveg se jó, mert mi az hogy leszólít! Ne zaklasson!

2021. dec. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%
Ezekhez még bárki odamegy? 😂
2021. dec. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%
dehogy megyek, azonnal #metoo lesz belőle, pedig csak annyit kérdeztem, hogy megmondaná-e, hol tudok jegyet venni...
2021. dec. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%

#2 pontosan! Ha egy ilyen hímsoviniszta nőgyűlölő állat odajönnek hozzám akkor #metoo lenne! Hogy képzeli magáról!


26/N

2021. dec. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
#4: hogy a bánatba kommunikáltok ti? Sokszor kértem segítséget utcán idegenektől, egyszer sem kaptam ilyen reakciót.
2021. dec. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

Rejtett erőforrás közelít a kiszemelthez, majd megszólal a lány:


"Bocs van barátom!" Oké tesó, csak az időt akartam volna megkérdezni!


"Bocs van barátom!" Figyu bátya haljak meg nincs pénzem vonatra... Kitudnál segíteni némi apróval? Eskü megadom!


"Bocs van barátom!" Csak cigit akartam mó!

2021. dec. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%

"Egy pasinak legyen töke hogy leszólítson!"


De nehogy hozzád merjen szólni 😂😂😂😂

2021. dec. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
41%

Ja ez velem is megtörtént, hogy csak útbaigazítást kértem volna korombeli csajtól, mert pont ő volt előttem. Simán levegőnek néznek...


Szerencsére a nyugdíjas nénikbe is több emberség szorult és segített.


Én ezek után már direkt kikerülöm a 20, 30 as nőket.

2021. dec. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
46%
Ja és ha netán ők szólítanának meg, vissza is kapják a flegma szótlan odébbállok dolgot, nem is tetszik nekik.
2021. dec. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!