Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A magyar férfiak többségének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar férfiak többségének miért nincs tartása? 99,9%-uk egy nagy SIMP. MIÉRT?

Figyelt kérdés

Amint meglátnak egy átlagosnál minimálisan szebb nőt, ráadásul full sminkben, az ész megáll teljesen...szinte térden csúszva mennek oda.


Miért van ez? Miért csinálják ezt? Nem veszik észre, hogy teljesen férfiatlannak vannak nézve?


2022. júl. 31. 20:11
 1/9 anonim ***** válasza:
13%
Mert a nők eszét elvette a fogyasztói társadalom, pénzéhség, model férfiak ami által az elvárásaik az egekbe szöktek. Ezért mindenki gazdag top pasit akar. A pasik 99,9 százaléka azonban nem ilyen, ezért nen igen jutnak nőhöz. Ezért aztán kétségbeesetten, minden alkalmat megragadva nyomulnak, hátha összejön valami alapon.
2022. júl. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ez hülyeség.

Mintha valami alapvető genetikai hiba lenne a magyar férfiakban.

Tényleg, csontig benyalnak.

Nem látják a másik oldalon az embert…

Hanem valami misztikus felsőbbrendű valamit…

Borzalom!

Nagyon átestek a ló túloldalára.

2022. júl. 31. 21:34
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Ami neked simp nekem egyszerüen udvarias/uriember. Nem kell túlmisztifikálni ezt..
2022. júl. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Én pont azért szeretem a párom, mert természetes. Se smink , se agyoncicomázott szarok.
2022. júl. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
37%
engem nagyon nem érdekel smink.. a férfiak szerintem inkább az alul öltözött nőkre lesznek kemények..
2022. júl. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 FoxtrotLidérc ***** válasza:
68%
Kompromisszumképes embernek gondolom magam, azonban vannak énhatárok, amiket a mindenkori nem léphet át.
2022. júl. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%
Ha ez nekik jó? Akkor neked miért fáj? Csak nem savanyú a szőlő?
2022. aug. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Miért lenne savanyú?

Az igazi nő FÉRFIT szeretne, aki erős, nem egy körbe-körbe ugráló gyenge needy pincsit.

2022. aug. 1. 14:53
 9/9 anonim ***** válasza:
73%
8. Erős persze .. nem a sötét középkorban vagyunk már.. ha csapkodni akarsz meny le az erdőbe...
2022. aug. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!