Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Alap elvárás a nyelves csók?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alap elvárás a nyelves csók?

Figyelt kérdés

Én például nem szoktam sosem, anélkül is tudok hevesen csókolózni. Azt hittem ezzel kb. egyedül vagyok, de olvasgattam kicsit és úgy látszik mások is hasonlóan vannak ezzel. Mennyire gáz az, ha valaki nem tud és nem is szeret nyelvesen csókolózni? Esküszöm ezért félek a csókolózástól ismerkedéskor, mert félek, hogy a másik fél belekezd a nyelvesbe, míg én nem is tudom hogyan kell és nem is vonz annyira. Ezért pedig esetleg azt hiszi, hogy bénán csókolok, közben meg szimplán nem játszom a nyelvvel.

Esetleg tippeket is írhattok, hogy hogyan kéne belekezdeni, ha éppen gyakorolni támadna kedvem.



2022. aug. 1. 10:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez most így elég hülyén hangzik, hogy "elvárom a nyelves csókot", de gyakorlatilag erről van szó.


Sokak számára ez az egyik legalapvetőbb dolog, amire beindulnak, fontos része a szexnek, az intimitásnak és úgy amúgy élvezik. Nem kizárt persze, hogy találsz olyan partnert, aki szintén nem szereti a nyelves csókot, vagy legalábbis nem zavarja, ha nincs, de hacsak nem undorodsz tőle kifejezetten, akkor érdemes egy-két esélyt adni neki.


Legjobb, ha egy olyan sráccal/lánnyal gyakorolsz, akiben megbízol, aki odafigyel rád és nem erőltet olyasmit, ami számodra kellemetlen. Aztán idővel vagy ráérzel és megszereted, vagy végképp rájössz, hogy ez neked nem jön be.


De az is biztos, hogy a nyelves csóknak több formája van. Nekem bejön, de sokan nem szeretik, ha túl nyálas, túl "sok" vagy túl intenzív, szóval emiatt ne aggódj.

2022. aug. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy nő ilyenkor nem azt hiszi, hogy bénán csókolsz, hanem azt, hogy nem akarod megcsókolni rendesen.
2022. aug. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%

Én is így voltam vele,mert az első pasim befeszítve ledugta a nyelvét kb a torkomon..Olyan kellemetlen volt,hogy a jelengeli párom,várt kb 3 hónapot ,hogy normálisan smároljunk.Fel kell venni a másikkal a “ritmust”,lehet majd hozzád fognak alkalmazkodni.

Amúgy hidd el,sokkal jobb.Úgymond jobban “érzed” a másikat.

2022. aug. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért félsz egy csóktól ezt nem értem. Ha beked így jó, akkor így csinálod, nem gáz.
2022. aug. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem alap elvárás,mert ahogy mondod van aki nem szereti,meg nem is tudja csinálni,DE attól az emberek bagy százaléka jobban beindul ,mint a sima csóktól!
2022. aug. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálam alap, attól tudok igazán beindulni.
2022. aug. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb ember szerintem nem tud csókolózni, ezért marad a szájrapuszi vagy hogy bedugja a nyelvét a szádba és kész. Érthetetlen, hogy ezt miért hivják csóknak sokak.
2022. aug. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

akkor hogyan kell jól csinálni? és honnan tudom, hogy a másik rosszul csinálja?

#2 nem férfiként írom

2022. aug. 1. 15:55
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát nyilván ha nem kellemes,akkor rossz..
2022. aug. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Exem borzalmasan csókolt, nem is szerettem. A párom... na igen, ő megmutatta, milyen úgy csókolni, hogy legszívesebben azonnal rámásznék.
2022. aug. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!