Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokat elárul egy ember jellemé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat elárul egy ember jelleméről az ahogyan beszél előző kapcsolatairól, szakításairól?

Figyelt kérdés
Végülis ha valakit megkérdezel, hogy miért ért véget az előző kapcsolata és erre azt válaszolja, "otthagytam, hát hülye volt", akkor szerintem lehet arra következtetni, hogy nem a legempatikusabb ember. Meg maga a szavak, kifejezések amiket sokan használnak, hogy "kidobtam", "kirúgtam", "lapátra tettem", stb is elég gázak, nem? Kidobni a szemetet szokták, nem egy másik embert. Persze értem én a haragot meg a dühöt, de akkor is alapvető emberi tisztelet mindenkinek kijárna, főleg ha voltak szép közös emlékek is.

2022. aug. 1. 16:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%

Rengeteget elárul igen.

De az is, hogy miért mentek szét.

Az is ha tiszteletlenul beszél arrol, akit korabban szeretett vele járt..

Az is, ha exét megcsalta megcsalták. Es ekörül forogtak ezen a primo szinten(nekem eg, kaocsolatomnak sem 3.miatt lett vége, sokkal magasabb szinten űztűk, nem proliszinten)


Minden az egyént tükrözi.

2022. aug. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Sokat elárul, de nem elhanyagolható a dolog, hogy miért mentek szét. Nyilvánvalóan a legkevésbé sem lesz vonzó senkinek, ha az illető mocskosan vagy gyűlölettel beszél a volt párjáról.
2022. aug. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
34%

Pl. Ha téged kizsákmányolna egy nárcisztikus mindenhogyan és sikerült már kijózanonod az ilyen kapcsolat utáni elvonási tünetből és már túl lennél a hogy lehettél ilyen hülye érzésen akkor ez az ott hagyta mert hülye volt udvarias és nőies volt.


Lehetne további példákat sorolni, hogy mikor jogosak ezek a szavak.


Persze mondhatja azt is hogy jól titkolt a cuki külső mögött hogy nárcisztikus de ha gyakorlatilag kizsákmányolta mindenhogyan az is érthető hogy így fogalmaz. De persze van aki csak ego es azert mond ilyeneket mikozben nem tett semmit az a masik. Ha nem ismered az egeszet akkor nem is igazan tudsz objektiv velemenyt alkotni hogy az illeto szokeszlete nem tul gazdag. Nem tudhato miert mondja ezt. Magyaran ezek csak jelzeserteku mondatok hogy nem akar errol beszelni.

2022. aug. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
* jól tutkolta a cuki külső mögött
2022. aug. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
4%

* jól titkolta


Bocsánat a javitást is tipoztam.

2022. aug. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak negatívumot tud mondani, az necces, mert hiába is úgy állítja be, hogy ő volt a szent: egy kapcsolatban nem lehet egyedül tangózni...
2022. aug. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteget elárul. A jelzők, a stílus az egyéni felelősség fel vagy fel nem ismerése. Ahogy beszél az exéről, rólad is pontosan úgy fog, ha te leszel az ex. Illetve az is árulkodó, hogy a társadalomban alatta vagy neki kiszolgáltatott helyzetben lévő emberekkel hogyan bánik, mit mond róluk. Pl. a munkahelyi takarító, randin a pincér, hajléktalan, gyerekek stb.
2022. aug. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%
Egyáltalán minek beszélni az előző kapcsolatokról!? Az a múlt és ott kell hagyni, a jelenre és jövőre kell összpontosítani.Azt hajtogatni.
2022. aug. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, ha az egyik fél rosszul élte meg a kapcsolatát (bántották lelkileg, megcsalta stb) és csúnyán beszél róla vagy alapból ilyen vagy még nem dolgozta fel annyira, hogy normálisan tudjon erről beszélni.

Páromat is megcsalta az exe mégis el tudta mondani normálisan, hogy miért lett vége. Nem ribizte le, nem nézte le, hanem elmondta hogy ezt nem tudta neki megbocsátani, így inkább szakított vele.

Mondjuk ahhoz, hogy valaki az exéről szépen beszéljen kell egy kis intelligencia is.

2022. aug. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, intő jel eleve, ha valaki szinte minden exére panaszkodik és mindig szegény áldozat volt csupán. Akit kisajátítottak, korlátoztak, birtokoltak, nyomozgattak utána. Ő szegény levegőt nem vehetett, nem ihatott meg egy pohár bort, nem írhatott egyedül ponyvákat a sarokban. A csúnya, gonosz exek rabláncra verték. Kivéve a vasúti jegypénztárost,az aktuális kolleginákat és a biztosítási ügynök roma csajt a Telepről, aki most vált el. Ő jó csaj, mert Audija van. Egyébként dögöljön meg mindenki, aki nem ő... Danielle Steel is. Pedig tőle rendszeresen lop mélyenszántó gondolatokat, képre szerkesztve...
2022. aug. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!