Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 38 éves férfi mennyit vár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

38 éves férfi mennyit vár szexre komoly kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Még szüz vagyok, összejöttünk. Vagyis nincs kimondva de társkeresőn ismerkedtünk meg és már a negyedik randin túl. 3on már csókolóztunk. Holnap lesz az 5dik randink. Heti 2 alkalommal meddig tudom ezt húzni? Még nem érzem azt, hogy bele tudnék ebbe ugrani, még nagyon új a dolog. 24 vagyok.

2022. aug. 1. 18:57
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Se orál, se simi tapasztalatom nincs. Diszkrét csók volt, nem tapizós.
2022. aug. 1. 18:58
 2/22 anonim ***** válasza:
97%

A szex dolog majd megtörténik, ha olyan a légkör, meg a hangulat.

Ha túl gyors a tempó, akkor meg szólni kell. Ha szimpi a pasi akkor mindenképp hangsúlyozd ki, hogy a baj a tempóval van, nem pedig vele, nehogy félre értse.

Sokminden függ a pasitól is. Hány kapcsolata volt előtted, mennyire konzervatív, meg ilyenek.

2022. aug. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Azt elefejtettem, hogy attól is függ, hogy ő tudja-e, hogy te szűz vagy.
2022. aug. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
68%
Öreg hozzád
2022. aug. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Mert szerinted minden 38 éves férfi ugyanannyit vár? véletlenül sincs igénybeli eltérés közöttük?


Amúgy meg elég nagy baj ez a "mennyit vár vár" hozzáállás. Örül hogy veled van, vagy vár arra, hogy csak megdughasson minél előbb és mehessen a dolgára?

2022. aug. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Ez majd csak akkor derül ki ha megtörténik. Nyilván....

De eddig olyan mintha szeretne velem lenni.

2022. aug. 1. 19:16
 7/22 anonim ***** válasza:
93%

Ameddig nem akarsz lefeküdni vele addig ne tedd. Ha figyel rád, és nem erőlteti a szexet az jó pont. Viszont szerintem egy meglett közel 40 éves férfi hónapokat nem fog várni ezzel.

De a legjobb és legtisztább ezt megbeszélni, gondolom tudja hogy szűz vagy még.

2022. aug. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
45%
Gondolom ha csak szexre kellenél akkor sűrűn csalogatna fel magához vagy utalna rá valahogy.
2022. aug. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
26%

38 éves FÉRFI, egy 24 éves NŐ esetében, az első randin megrakja.


Felnőtt emberek vagytok, mire és minek várni? Nem fog jönni a fehér BMW-s bróker hercegh!!!

2022. aug. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Hát, márpedig szerintem nekem 3 hónap azért kéne ehez... :/

Persze tud róla. Egyelőre nagyon nem érzem még hogy kéne. Legalábbis vágynék rá meg biztos jó lenne, de mivel még pasim sem volt még, nekem egyelőre még ez is sok jelenleg. A randin se nyomulunk, harmadikon a végén volt szájrapuszi. Negyediken meg egy sima csók. Gondolom most az 5diken nyelves lesz? Bocsi ha nagyon gáznak tűnök. :(

2022. aug. 1. 19:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!