Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem néz rám? Zavarban van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem néz rám? Zavarban van?

Figyelt kérdés

Csak látásból ismerem, tudom, hogy meg szokott nézni. Leginkább ha nem figyelek,csak akkor. Másoktól tudom.:)

Viszont sok esetben, ha hozzám kell szólnia, akkor lesüti a szemét, bámulja a földet és úgy mondja, és csak egy pillanatra néz rám.

Felnőtt emberek vagyunk, ő a férfi.

Nekem ez különös, nem nagyon volt még így mással, legfeljebb tini korban.

Nekem tetszik, igen. De nem tudom, hogy ez kölcsönös, vagy csak beleképzelek valamit, ami nincs is.



2022. aug. 1. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Mértnem hívod el egy kávéra? Ilyenkor nyugodtan lehet ám egy nő kicsit merészebb.
2022. aug. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak veled csinálja vagy másokkal is gátlásos?
2022. aug. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Másokkal nem láttam, hogy az lenne.
2022. aug. 1. 22:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Valahogy add a tudtára hogy tetszik!
2022. aug. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
még is hol látod ? van barátod?
2022. aug. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tetszel neki, csak besz@ri.:D
2022. aug. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!