Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mégis mit jelentsen?!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mégis mit jelentsen?! Kiakaszt.

Figyelt kérdés

Van egy srác, akit valamivel több, mint másfél éve ismerek. Egy fél éve kavartunk, de nem nagyon történt semmi, hagytuk a dolgot. Azóta nem sokat beszéltünk, néha találkoztunk a közös baráti társaságunkban. De valamivel több, mint egy hónapja voltunk házibuliban, Ő ha nem is annyira feltűnően, de mindig megjelent ott, ahol én voltam, többször nézett, még cukkolt is picit más lánnyal. Aztán amikor kissé felbátorodtam, akkor ő visszavett, nem beszéltünk, nem találkoztunk. Én hagytam a francba akkor.. Azóta többször megesett, hogy elhívott valamerre (tudni kell, hogy valamilyen szinten barátok vagyunk, szóval ezt nem veszem nagy néven), akkor tök kedves volt, és bár nem szokott sokat beszélni, elég sokat nevettünk meg hasonlók. A legutóbbi találkozásunkkor többször hozzámért, bár nem reagáltam rá, de buszon a kapaszkodón pl. meg ilyenek. Előtte mindig elrántotta a kezét ilyenkor. Lehet, hogy ezek csak apróságok, de jó lenne egy kívülálló véleményét is meghallgatni végre :)


17/L (ő is ennyi)


2010. szept. 22. 20:19
 1/2 anonim ***** válasza:
akarsz tőle valamit? akkor reagálnod kéne ezekre az apró jelekre:D adni valami jelet hogy te is benne lennél..
2010. szept. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De milyen jeleket küldjek felé? Elég nehéz eset, és nem annyira érzelgős, vagy hogy mondjam. Miket csináljak? :$
2010. szept. 23. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!