Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelentsen ez? Nem értem.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelentsen ez? Nem értem.

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki hát nagyon tetszik nekem, állandoan néz,volt hogy egyszer szemeztünk is már (buszon) de mint megtudtam barátnője van több mint 3 éve. ???? Most akkor miért szemezget velem? nem értem... talán már nem is szereti azért? de hát akkor miért van még mindig együtt vele? Nagyon rendes srácnak látszik, nemhiszem hogy megcsalná a barátnőjét.
2010. okt. 31. 10:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Az, hogy megnézett magának még nem jelenti azt, hogy csalja a barátnőét.

Tudod, hűséget fogadott, nem vakságot -szokták mondani. Ne legyél naív. A legtöbb pasi megnézi a nőket, de ettől még a barátnőjükbe szerelmesek.

2010. okt. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólóhoz: erre mondják még hogy: Amiért fogyókúrázom az étlapot megtekinthetem:D
2010. okt. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vagy azért néz mert tetszik neki amit lát, vagy retardált és csak azért néz mert te is nézed. Az első sokkal valószinűbb mondjuk :) Ne éld bele magad, ahogy az előttem levők is mondták, attól hogy kapcsolatban van valaki, nézni még lehet. Én is szemezgettem olyan lánnyal akinek van pasija, beleéltem magam hogy talán lehet közöttünk valami aztán jött a pofáraesés amikor leszólítottam és elhajtott hogy van barátja...
2010. okt. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazatok van.... kezdhetek megint lemondani egy újabb kiszemeltről:SS
2010. okt. 31. 11:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Jaj, én detto így voltam. Felejtős :S
2010. okt. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az nem megcsalás ha szemez veled csak szerinte szép vagy meg minden de tudja hogy a szerelme a csaja ENNYI!
2010. okt. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem arra gondoltam hogy már a szemezés megcsalás, én ha valakivel szemezni akarok akkor akarok is tőle vlmit... nekem így esett le
2010. nov. 1. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!