Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a csaj nem volt normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a csaj nem volt normális vagy én voltam vele érzéketlen?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy úgy volt, hogy holnap találkozom vele és írtam neki azt, hogy mai nap megbeszéljük a részleteket. Ma nem volt nagyon időm írni sok volt a munka, edzettem is elfáradtam erre lebasz, hogy így nem akar velem találkozni és miattam inkább elment a rokonaihoz. Írtam neki, hogy ma írtam volna rá, csak nem volt nagyon időm, aztán elkezdett hisztizni és letiltott.

Hát mit mondjak, ha ilyen chaten milyen lett volna élőben? Talán jobb is, hogy nem pazaroltam rá időt.

Egésznap őfelségére kellett volna írnom? Ennyire önbizalomhiányos volt? Vagy én szartam le ennyire és én voltam érzéketlen? Nem volt annyira jó vele beszélgetni, mert alig írt, emiatt igazából nem is vártam annyira a talit, de úgy voltam vele, hogy hátha a találkozás jobb lesz aztán ez lett a vége.


2022. aug. 2. 16:29
 1/9 anonim ***** válasza:
38%

Istenem ne nyekeregj már

N

2022. aug. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
A hiba nem a te készülékedben van. Rengeteg idő van még vissza a mai napból, szóval bőven meg tudtatok volna beszélni mindent. Nem értem mit türelmetlenkedett. HP...
2022. aug. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem örülj, hogy nem találkozol vele végül :)
2022. aug. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%

Te írtad, hogy ma megbeszélitek, jogosan várta el, hogy írj. Őszintén szóval én is más programot terveztem volna, mert az a tapasztalatom, hogy az ilyen helyzetekből úgysem lesz randi nem fogok arra várni, hogy őméltóságának mikor felel meg, vagy tud egy 1 perces üzenetre időt szakítani.

Az, hogy letiltott viszont elég gyerekes.

Ha egy ismerkedés elején ennyire nem tud időt szakítani, akkor tök felesleges bármiféle folytatás.

2022. aug. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem nem tiszta, hogy milyen sűrűn beszéltetek. Oké, hogy ma írtál volna neki, hogy holnap mikor jó, de, előtte mikor beszéltetek utoljára? Ha eleve csak pár naponta egy-két üzenet, akkor felesleges is lett volna találkozni.

Az, hogy te szartad le túlságosan, vagy a csaj lihegte túl, szerintem attól függ, mennyi idő telt el a találka kitűzése és a mai nap között.

2022. aug. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%

Nem volt 1 perced napközben?


Szrni voltál?

2022. aug. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Hans Pötterman ***** válasza:
63%
Ha ekkora hisztit képes csapni a mondhatni semmin,inkább örülj,hogy ez időben kiderült.
2022. aug. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Véletlenül nem Boginak hívják?
2022. aug. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

“Nem volt annyira jó vele beszélgetni, mert alig írt, emiatt igazából nem is vártam annyira a talit”


Abból, hogy nem tudtál idôt szakítani rá, vagy ahogy kommunikáltál, leszûrte, hogy amúgy sem érdekel igazán. Átjön ez a hozzáállás az üzeneteken. Ezért rájött ô is, hogy nincs értelme a találkozónak.

2022. aug. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!