Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Számomra elképzelhetetlen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számomra elképzelhetetlen, hogy ne emberként tekintsek mindenkire. Hogyan lehetnek olyan érzéketlenek az emberek, hogy ezt sokan normálisnak tartják?

Figyelt kérdés
A "szokásos" női vagy férfi játszmákra gondolok, amikor a másik iránti tisztelet egy szikrája sincs meg az emberekben. Tárgynak, húsnak tekintik a másikat, használják, eldobják, stb. Ezt hogy viseli el az emberek lelkivilága mert az enyém képtelen. 28L
2012. jún. 7. 23:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Akarsz róla beszélni?
2012. jún. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem mindenkit úgy nevelnek, hogy szeresse a másikat...van akinek elég rossz gyerek korva volt és ez igencsk kihat a felnőttkorra, ez egy ok van még osk oka az ilyeneknek
2012. jún. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Régebben még rosszabb volt a helyzet.
2012. jún. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
hát az enyém is pont 28f..még talán a mi korosztályunk az utolsó normálisabb!ezen elgondolkozom énis sokszor..
2012. jún. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
hülyeség nekem is rossz gyermekkorom volt. Visszagondolva mindig. Amiben másabb vagyok mint a többiek, h én inkább k*rváznék, mint csajoznék. De nem vagyok tapló! 23/f
2012. jún. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
jó ez egy ok, legtöbbször ezért, bántják szülei ne mfoglalkoznak vele így magát neveli...lehet jó fele megy, lehet nem akkro meg mit érezzen mások iránt
2012. jún. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Sajnos ez egy ilyen társadalom. Én alapból mindenkihez tisztelettel állok, de ha a legcsekélyebb mértékben is észlelem, hogy az illető engem semmibe vesz, vagy lenéz, akkor onnantól kezdve nagyon mélyen leszarom. Szerencsére az én lelkivilágom nem cukorból van, így igazából mélyrehatóan nem is tudnak megsérteni. A kulcs az alkalmazkodás szerintem, add azt,amit kapsz!


22/F

2012. jún. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Na azért sok élet nem ér fel egy tággyal

Isten az ördöggel az életedrol Tárgyal

Nem számít senki csak az akit szeretek

Nem értem eddig ti igy hogyan éltetek

Mit ér az az élet ami nem hajt előre

A sz@r felfogástól nem kapok erőre

Nem kell a duma hogy jó a szíved

Majd ha sok ember átb@ssza a fejed

Akkor rájössz hogy miert gondolom

A rossz lépéseket megtorolom

2012. jún. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Szerintem, 2 ok miatt viselkedhet így valaki:

1. Mindig is el volt kényeztetve, bele lett nevelve, hogy "ő különb mindenkinél". Ezért azt tesz másokkal, amit akar, a lényeg, hogy neki jó legyen. A lányok pedig általában készségesen terpesztenek is neki, hiszen a hatalmas egója biztos azért van, mert tényleg nagyon menő. Márpedig ha egy menő(nek hitt) hapsival kavar, akkor biztos zöldülni fognak a barátnők...


2. A másik véglet: valaki(k) sokáig sz@rba se nézték, nem vették emberszámba, emiatt a "múlt/jelenbeli szenvedései miatt" feljogosítva érzi magát arra, hogy ő is hasonlóan bánjon másokkal. Ennek a fajtának a prototípusa a munkahelyi ranglétra legalján levő ill. munkanélküli, alkoholista, lepattant proli, akin a környezte csak nevet, ezért otthon megmutatja az asszonynak, hogy tud ő ám nagyon kemény is lenni és repül 2 pofon a hideg vacsiért...


Amúgy én inkább azt nem értem, hogy hogyan létezhetnek annyira naiv nők, akiket a fentebbi típusú emberek ki tudnak használni? Nem igaz, hogy pár perc alatt nem veszik észre, hogy nem tekintik őket embernek. Bár, az áldozatok között sok a "na, majd én megjavítom a nagy szeretettemmel" ill. a "mazochista vagyok, imádok szenvedni" típus.

És a legmegdöbbentőbb, hogy mindig csak a legnagyobb f@szkalapokkal állnak szóba. Ezek után nem kételkedem abban, hogy egymásnak vannak teremtve, meg is érdemlik egymást...

2012. jún. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Lényegében azért, mert saját magukat se tisztelés, illetve szeretik igy hogy tudjanak másokat tisztelni.Sajnos az emberek egyre nagyobb része lelki beteg és ezt kivetitik a másikra.Én se tudnák eldobni senkit, pontosan ezért megválogatom hogy kivel jövök össze, nem akarom hogy majd fájdalmat okozzak.Inkább élek egyedül amig nem kapok valakit akit szeretek, igaz ez se könnyü de az se mikor valakinek össze kell törd a szivét.


31F

2012. jún. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!