Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm egész nap mással csetel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm egész nap mással csetel?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek nincsenek barátai, egyéb okok miatt, szóval szeretne. Egész álló nap egy sráccal csetel, aki nem mellesleg nyomul. Mondtam neki ez engem idegesít, csak folytatja tovább. Szerintem szolidaritás szempontjából ez helytelen. Ha szólok még neki áll feljebb!

Normis ez a viselkedés egy 30 éves nőtől?


2022. aug. 3. 12:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, gondolom már alakul köztük valami. Részvétem
2022. aug. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ő úgy van vele jajj mert jófejnek tűnik....mindíg is férfi barátai voltak.
2022. aug. 3. 12:58
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Reptetni kell.
2022. aug. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ha merek szólni még én vagyok a gyerekes. :D
2022. aug. 3. 13:06
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem kötelező vele maradnod.

Ha neki fontosabb egy vadidegen, mint te, akkor legyen vele boldog! :D

2022. aug. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
"Barátok"
2022. aug. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen bohócot csinál belőled. Átb@sz,hülyére vesz, kamuzik, nem vesz férfiszámba, te meg tűröd ezt. Még ma b@$zd ki a picsába, a ruháit meg hajítsd utána egy bőröndben. Ne hallgasd meg a magyarázkodásait csak búcsúzz el tőle egy "kussolsz r!banc" dumával és game over.
2022. aug. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
57%
Én is 30 + vagyok. Vannak férfi barátaim akikkel szoktam beszélgetni. Ahogyan a páromnak is nő ismerősei. Annyi hogy mi nem rejtegetjük a telefonokat, bármikor meg tudja nézni a másik ha akarná. ( nem akarjuk). Néha van hogy látjuk egymás üzeneteit, mert megkér mondjuk vezetés közben hogy xy írjak már rá.
2022. aug. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ő sem rejteget semmit.
2022. aug. 3. 14:30
 10/15 anonim ***** válasza:
40%
Ha màr rejtegeti, akkor aggódj. Addig felesleges.
2022. aug. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!