Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az interakció hiány az elutasí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az interakció hiány az elutasítás?

Figyelt kérdés

Jelenleg vonatokon dolgozok és sok lánnyal találkozok így munkám során és hogy legyen egy kis izgalom amikor összeakad a tekintetem egy-egy fiatal lánnyal akkor rámosolygok. Hátha veszi a lapot és akkor odamennék váltani vele pár szót meg elkérni az elérhetőségét. De eddig egyetlen egy esetben se történt meg. Vagy nem reagál semmit vagy úgy néz rám mint valami hülyére. A harmadik eset, hogy elkapja a fejét.


Nem tudom kitalálni, hogy talán azért van mert csúnya vagyok és egyáltalán nem akarnak semmit. Netalántán úgy vannak vele, hogy én mégis ott dolgozom és munkahelyen úgy se állnék le senkivel flörtölni vagy ismerkedni.

(Diákmunkát végzek)


19F



2022. aug. 4. 07:43
 1/4 A kérdező kommentje:
Egy lényeges infó lemaradt. Nem a vendéglátós részen dolgozok.
2022. aug. 4. 08:24
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Vonaton SEM könnyű az ismerkedés. Kb. minden szinglinek TŰNŐ csaj a telójába van belebújva, olvasgat, tanul, bámul ki az ablakon. (Nem akarnak beszélgetni, nemhogy ismerkedni.)

Egy ilyen rögtönzött ismerkedés csak a nagyon szerencséseknek lehet sikeres. :D

2022. aug. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Kinek kene olyan pasi aki lesi a nőket. Nekem biztos hogy nem.
2022. aug. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Senior Séf ***** válasza:
100%
A mai lányokban az a tévképzet él, hogy ismerkedni csak buliban, vagy az instán lehet.
2022. aug. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!