Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Főként fiatalabb lányok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főként fiatalabb lányok, ha néztek valakit és mosolyogtok amikor rátok néz az az jelenti, hogy bejön nektek ?

Figyelt kérdés

Alap esetben ezt igennek gondolnám.


Van a munkahelyemen egy fiatal lány 19-20 max.

Elég sokat néz és mindíg mosolyog.

Nem igazán tudom hova tenni a dolgot, hogy most ez miért van.


Nem vagyok vele korabeli.


33 vagyok


2022. aug. 4. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Lefeküdne veled szerintem.
2022. aug. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szét tenné a lábát
2022. aug. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem mozdulnék rá, főleg hogy gyereknek néz ki. De mivel gyerekek nem dolgozhatnak nálunk ezért minimum 18-19.
2022. aug. 4. 16:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt nem lehet, hogy csak kedves akar lenni vagy esetleg megerősítést vár?
2022. aug. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A 19 éves már öregasszony.
2022. aug. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen. Egyébként 100% biztos vagy benne, hogy annyi idős? Úgy értem megkérdezted tőle? Mert sokan vannak akik jóval fiatalabbnak néznek ki a koruknál. Engem pl rendszerint kb 17-nek szoktak tippelni. Volt egyszer egy pasi aki ÉVEKIG pont ezért nem hívott randira, mert azt hitte, még 18 sem vagyok. Akkor esett le neki, hogy valószínüleg "kicsit" idősebb vagyok, amikor rájött, hogy a gyerekeink egy óvodába járnak, ráadásul az enyém nagycsoportos. 😃 A mai napig maximum 18-19 évesnek tippelek és aztán csodálkoznak, meg számolgatnak mikor közlöm, hogy a mellettem álló gyerek nem a testvérem, hanem a lassan 8 éves fiam. Senkisem akarja elhinni. És ezzel szerintem nagyon nem vagyok egyedül. Szóval inkább kérdezd meg tőle. Az is megeshet, jóval idősebb, mint amennyinek te gondolod. Egyébként a 19-33 sem olyan vészes, ha a hölgyemény elég komoly és nem az az "éretlen kamaszlány" féleség. Persze te tudod, neked mi fér bele. :)
2022. aug. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!