Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nő megkérdezi egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő megkérdezi egy férfitól, hogy melyik hajszínt állt neki jobban, a régi, vagy a mostani. Akkor miként mondja el neki a férfi, hogy a régi jobb volt úgy, hogy a nő ne sértődjön meg?

Figyelt kérdés
máj. 15. 09:58
 1/8 A kérdező kommentje:
A régi tényleg jobb volt.
máj. 15. 09:59
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem a hajszínedért szeretlek. Nekem jobban tetszett a régi, de nem ez a lényeged. Csináld úgy, ahogy neked jó. Így is, úgy is szeretlek.
máj. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Visszakérdeznék, hogy valóban kíváncsi-e a véleményemre, vagy azt szeretné hallani, hogy az új szebb.
máj. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
15%
Bocs, 3-as, véletlenül félrenyomtam és lepontoztalak.
máj. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
En felpontoztam mindenkit.
máj. 15. 11:12
 6/8 anonim ***** válasza:

Eleve nem vagyok együtt olyan emberrel, aki bármin megsértődik.


Itt kezdődik.

máj. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bár mi melegek vagyunk és nem volt hajfestés, de volt hasonló eset - egyben mégis másként. Régen én nyírtam párom haját, volt egy különtöltött időszakunk, fodrászhoz akart menni, persze sértődés lett belőle, nem is értettem, majd beállított kissé félrekezelt hajjal. Megmondtam, hogy ezért nem kellett volna 4-ezret kifizetni és itt lettem volna én. Aztán kiderült a hiányos sztori, hogy egy korábbi haverjából most vált fodrász és azért is jár hozzá. Másodszorra jobban megcsinálta, úgyhogy elfogadtam a helyzetet. :D Úgyhogy én simán kimondom a frankót, néha talán el is túlozom. Lánybarátomnak konkrétan megmondtam, ha a festése furcsa volt.
máj. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyok fodrász amúgy, csak nagyjából értek hozzá. :D
máj. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!