Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal srácok akik összejöttek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal srácok akik összejöttek idősebb hölgyekkel/anyukákkal, hogy csináltátok, hol találtatok rá?

Figyelt kérdés

2022. aug. 4. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Házibuliban voltunk (nála). Voltak közös ismerősök. Megtudta, hogy elhagyott a barátnőm Ő meg el volt hanyagolva a házasságában. Miután mindannyian hazamntünk felhívott, hogy volna-e kedvem visszamenni és az éjszaka hátralévő részét vele tölteni. Volt.

A másik esetben varrónőt kerestem. Meg is találtam, el is végezte a munkát, amit kértem tőle. Kifizettem, beszélgettünk. Kiderült, hogy nemrég vált el, meg én is egyedülálló voltam. Pár nap múlva felhívtam, hogy jöjjön el velem egy szórakozóhelyre bowlingozni. Eljött.

De egyik sem tartott túl sokáig.

2022. aug. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Az ilyenek soha nem tartanak sokáig, de brutál élmények mindenestől. És ők nem csak ágyban NŐ-k.
2022. aug. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2, hanem?
2022. aug. 15. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%

Hanem ? Ezt kérdezed ?

Nem tudod mi a különbség a 20-as lányok és a nagybetűs NŐ-k között ?

2022. aug. 15. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az sem mindegy, milyen kapcsolatra szeretnél idősebb nőt. Ők már általában kooly kapcsolatot keresnek. Legalábbis nem futó kalandot.
2022. aug. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5-ös, mi a futó kaland ? hány óra együtt töltött idő, vagy hány éjszaka ? Vagy hány szeretkezés ? És honnan komoly egy kapcs ?

Minek kell mindíg mindent kategirozálni, definiálni ?

Kölcsönös életélvezet, hétköznapi megélhetési tevékenységek, ezek különböző sorozatai. Összejössz egy nővel és élvezitek az együtt tölthető időt, ameddig lehet és kész. Ilyen egyszerű. És közben eltelik 2 hét vagy öt év, nem mindegy minek hívod ? Öröm, élvezet, vágy, szeretet.

Én így hívom.

2022. aug. 16. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!