Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lenne kedve itt lánynak,...

Lenne kedve itt lánynak, esetleg nőnek beszélgetni, akár ismerkedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

25 éves fiú leszek, őszintén voltak kalandjaim is már, viszont lefeküdni még nem feküdtem le senkivel, mivel nagyon sokat tettem a sportba és rövid kapcsolataim voltak pont emiatt. 2 éve volt egy balesetem, így nemrég épületem fel belőle. Fizetős lányhoz nem szerettem volna elmenni, mai napig se. Őszintén az sem baj, ha idősebb vagy, szeretnék most már kicsit élni. Barátaim a Tindert mondják, vacilálok azon is, de azért ki tettem egy kérdést ide is, hátha.:)



2022. júl. 27. 11:47
 1/8 anonim válasza:

Hali

Ha jól értem, csak szexet vagy szexkapcsolatot akarsz semmi többet?

2022. júl. 27. 15:01
 2/8 anonim válasza:
Egyes az nálad előny?
2022. júl. 27. 16:25
 3/8 anonim válasza:
#2 dehogy! Csak szeretném tisztázni, hogy hogyan is gondolja
2022. júl. 27. 16:48
 4/8 anonim válasza:

Egyes, értelek.


Én azért szeretek valamiféle kapcsolatot kialakítani és úgy nem csak szimplán szexről szól az ismerettség.

2022. júl. 27. 16:53
 5/8 anonim válasza:
#4 Teljesen egyetértek. Habár kicsit szimpatikusabbnak tartom a barátságextrákal féle kapcsolatot.
2022. júl. 27. 17:09
 6/8 anonim válasza:
Értelek ötös. Férfi vagyok, ha gondolod írj.
2022. júl. 27. 17:17
 7/8 A kérdező kommentje:

#1

Őszintén,inkább a barátság extrákkal dolgot preferálnám. De persze szexkapcsolatban is benne lennék. Ahogy alakúlna, de ha választani kéne, az első 😅

2022. júl. 28. 12:41
 8/8 Istvan485 válasza:
En is keresnek ilyen holgyet!!!
2022. júl. 31. 07:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!