Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Legnagyobb bosszú ha már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legnagyobb bosszú ha már nincsenek szavak, nincs beszélgetés?? Emelett még ráadás, hogy boldognak tetteti magát?

Figyelt kérdés
2022. aug. 5. 07:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem bosszu szerintem.akik csenddel vernek azokból ez belülről jön.
2022. aug. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%
Én egy munkatársammal szemben művelem ezt, hogy nem-, vagy minimálisra vettem a beszélgetést.
2022. aug. 5. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Éjszaka húzz zsákot a fejére és ébredjen Észak Kóreában.



Amúgy ne a legnagyobb bosszút keresd hanem a legjobbat - a legjobb bosszú pedig :a semmilyen, ha éled az életed és nem lesüllyedsz vele együtt.

2022. aug. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak játszma. Együtt vagytok még?
2022. aug. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Hans Pötterman ***** válasza:
100%
Ez a passzív agresszió a legrosszabb
2022. aug. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ez időnként pszichopata személyiségre utalhat, főleg ha képes ezt hosszabb ideig csinálni anélkül, hogy akár csak egy másodpercre is kiesne a szerepéből. Apám pont ilyen, volt akit az őrületbe kergetett ezzel, aztán mikor az illető megőrült, akkor is csak bement hozzá és nem szólt semmit, csak nézte meg kínozta egy kicsit, esetleg kiröhögte.


És mindezt élvezte is.

2022. aug. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ja, 6os.. egyik munkatársam csinálja velem ezt.. "jóban voltunk" két különböző személyiség vagyunk, erőltette hogy megváltoztat, "Megjavít".. Összeveszett velem, mind ezt facebookon csinálta, nem személyesen mondta a pofámba.. Nem köszön és ha rám néz dühösen néz rám.. Szerintem kib"szott nagy gyávaság hogy neten eltud küldeni melegebb éghajlatra, de személyesen nem... ja meg fut ha meglát a melóhelyen fél hogy hozzászólok. Kiforgatja minden szavam.. hazudott, és már nekem is marhára elegem van belőle, és is ugyan azt teszem mint ő.. nála ez volt a várható.. nálam nem.. pár nap és levegőnek fogon nézni.. de legszívesebben a pofájába mondanám hogy gyűlölöm!
2022. aug. 5. 15:39
 8/14 anonim ***** válasza:
Fú, de sok itt az elmebeteg. Fogadjunk, hogy se a 2-es, se a kérdező még csak kapcsolatban sem áll a "csenddel verővel"...
2022. dec. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

8#: értelmezd légyszí a 2# válaszomat. Te írod, hogy:

"Fogadjunk, hogy se a 2-es, se a kérdező még csak kapcsolatban sem áll a "csenddel verővel"...


A 2#-nél írom, hogy ez én mit teszek...

2022. dec. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
54%

Tudom értelmezni a leírtakat, de vhol akkor is kb elmebajos, aki ilyet csinál a másikkal vmi hülyeségre alapozva, mint a kérdező...

te miért csinálod pl.? Mi az indok?

2022. dec. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!