Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes lenne feljelenteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne feljelenteni a pofozkodásért?

Figyelt kérdés

Baráti társaságból felpofozott egy lány.

Házibuliban voltunk, pár másik lánnyal épp megvitattuk az élet nagy dolgait, és akkor kifejtettem kicsit a véleményem a mai nők többségéről és arról hogy szinte az összes párkcsolat mekkora értékválságban van, és nem több dugópajtis lakótársi viszonynál, éppen ezért nem szokott érdekelni. Sokat beszéltünk arról, hogy hová fog jutni a nyugati társadalom, komoly beszélgetés volt.

A lányok bőszen bólogattak és ők is elmondtak pár tapasztalatot.

Később próbálkoztam egy lánynál, aki nem volt ott a beszélgetés során és nem is tartozik olyan szorosan a társaságba, nemrég hozta be az egyik lány.

Azt mondta a próbálkozásra, hogy bocs, de nem és azonnal hagyott is ott. Utána mentem és kértem, hogy legalább egy értelmes indokot mondjon. A válasza az volt, hogy "undorító vagy". Nyugodtan kérdeztem, hogy miért lennék, erre azt mondta már emelt hangon, hogy hagyjam békén, van barátja.

Kérdeztem, hogy akkor miért nem ez volt a legelső indok, szép kis kapcsolat lehet, vagy csak nem hazugság?!

Erre teljesen elmentek nála otthonról, kb. 4 telitenyeres pofont kaptam tőle, 2 kézzel pofozott, azért hagyta abba mert meglöktem önvédelemből. Közben üvöltözött és mindenkinek azt mondta, hogy erőszakoskodtam, zaklattam.

Később megtudtam, hogy az volt a baja, hogy valahonnan megtudta, amit a többi lánynak mondtam a kapcsolatokról és a nőkről, és vszeg megsértődött, magára vette.

Én ezt nem fogadom el indoknak, pláne, hogy a véleményem mellett kiállok, nem vagyok kis tapasztalatlan rinyás hülyegyerek, széles látókörű vagyok és valós tényekre, tapasztalatokra alapozok mindent. És a többi lány is egyetértett velem.

Érdemes lenne feljelenteni a lányt? Csak hogy ne az legyen, hogy azt érezze, hogy kénye-kedve szerint bármit megtehet ha nem tetszik neki a másik ember véleménye.



2022. aug. 6. 15:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%

Miután te gyakorlatilag zaklattad?

Aha, csakis.

2022. aug. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem zaklattam.
2022. aug. 6. 15:42
 3/21 anonim ***** válasza:
74%
Próbáld meg, ha annyira akarod...
2022. aug. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
13%
Nem nevelték meg az biztos , a kulturált viselkedésről , alap etiketről életében nem halhatott . Az olyan embereket akik agresszióval válaszolnak az észérvek helyett, nem szabadna a társadalomba szabadon engedni.
2022. aug. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
13%

Semmi értelme sincs feljelenteni, mert a rendőrök sem foglalkoznak ilyen esettekkel.

Legközelebb inkább ne kövesd, és még csak ne is nézz ár. (Mert a végén még ő fog téged feljelenteni megerőszakolásért.)

Amúgy most inkább azt várnám, hogy mikor jönnek meg azok a hozzászólók, akik szerint az ismerkedés annyira könnyű? :D

2022. aug. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem semmi se fog történni ha feljelented, két pofont kaptál ami nem okoz szinte semmilyen sérülést, csak pár órán át piros lesz. Orvosi lelettel van lehetőséged pert nyerni, ahol bizonyítani tudod a több napon át gyógyuló, esetleg maradandó sérülést.


Ugyanakkor annak ellenére, hogy elutasított, nem hagytad békén, erőszakoskodtál, kötekedtél. A fizikai erőszakot bár sose tekintem megoldásnak, de nem tettél meg mindent a konfliktus elkerülésére, mindketten hibásak vagytok a helyzetért.

2022. aug. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
96%

nem vagyok kis tapasztalatlan rinyás hülyegyerek


Te aztán nem.

De egyébként biztos okoznál pár jó pillanatot a rendőrségen amikor bemész feljelentést tenni, hogy próbálkoztál egy nőnél azonnal lerázott nem hagytad békén és ezért felpofozott és te a pofonért szeretnéd feljelenteni 😄

Milyen férfiak vannak, édes istenem.

Tényleg nem normális a nő sem, de te se.. milyen jó kis társaság lehettek.

2022. aug. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem mindketten ostoba hülyegyerekek vagytok.

Te képtelen vagy érteni a szóból, mocskolod a nőket, aztán azzal a lendülettel be is próbálkozol egynél, nem fogadod el a visszautasítást és még kritizálod is a kapcsolatát (amiről semmit sem tudsz). A csaj meg ahelyett, hogy méla undorral hátat fordítson, inkább hisztirohamozik egyet. Komolyan, nem tudom, melyikőtök szánalmasabb.

2022. aug. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
95%

"És abban is biztos vagyok, hogy pont olyan büds rbanc, mint akikről általánosságban beszéltem."


De azért erőszakosan kellett volna. Fúj, de utálom a fajtádat. A csávók akik loholnak egy nő után nyalcsorgatva, aztán amikor nem sikerül rondán beszélnek róla. Társadalom legalja. Ha rajtad múlik a nyelved még azóta se húztad volna ki a seggéből, állítom.

2022. aug. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
95%

Véleményt akkor mondanék, ha a lány verzióját is hallanám a történtekről, plusz azt is, hogy milyen nézeteket fejtettél ki a nőkről úgy általában.


"És abban is biztos vagyok, hogy pont olyan büds rbanc, mint akikről általánosságban beszéltem."


Ha ez a véleményed a nőkről úgy általában, akkor az még egy nyomós érv arra, hogy fogadd el elutasítást, és az első egyértelmű "nem" után hagyd békén az illetőt, ahelyett, hogy a nyomulásoddal ráznád a pofonfát.


Ha ennyi történt, amit leírtál, nem gondolom, hogy jogos volt a pofozkodás a részéről - megtehette volna, hogy szó nélkül odébbsétál, amikor már másodszor nem fogadod el, hogy nem kívánatos számára a további érdeklődésed, ahogy én tettem volna, - de nyilván mindenki más vérmérséklet.


Senki nem tartozik neked magyarázattal azt illetően, hogy miért nem akar veled ismerkedni, ha ezt számon kéred rajta, az csak egy megerősítés a számára, hogy jó volt az első intuíció, vagy tudatos mérés, ami alapján offolt téged.


És még egy észrevétel, amit józan paraszti ésszel te is beláthatnál: nem fogsz sok sikerrel ismerkedni nőkkel egy olyan bevezető után, amikor - magadat széles látókörűnek tartva - általánosítasz, és a nőket ekézed.

2022. aug. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!