Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok,ti szoktatok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok,ti szoktatok olyan férfiakkal is flörtölni,akik nem vonzóak a számotokra?

Figyelt kérdés
Érdek nélküli flörtről beszélek,amikor semmi olyat nem akartok az adott férfinél elérni,ami nem köthető a szexualitáshoz(munkahelyi előnyök,stb). Egy számotokra idegen férfi,aki most pillantottál meg valahol vagy ilyesmi. Flört alatt ilyenekre gondolok,hogy hosszabban belenézel a szemébe,miközben rámosolyogsz,dobálod a hajad,alaposan végigméred,stb. Sok helyen hallom,hogy a lányok néha csak simán azért flörtölnek,mert szeretnek középpontban lenni,de olyankor is csinálnak ilyet,ha az adott személy nem is vonzó a számukra?

2022. aug. 8. 01:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Felesleges ilyent csinálni , mert lehet a nőnek játék a fazon meg bele éli magát felhúzza azt kitudja mit csinál.. Annak adjon jelzést a nő aki valóban tetszik neki , ne hülyítsen be számára nem vonzó férfit.
2022. aug. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Szexuális jellegű poénkodás szokott lenni napi szinten, ami valakinek már flört kategória lehet.

Ez haverokkal, kollégával, ismeretlennel is akár ha feldobja a labdát és szimpatikus. De ez csak humor részemről.

Ha valakivel beszélek, mindig a szemébe nézek és többnyire mosolygok, szóval...

Csak úgy is végig szoktam mérni férfiakat, pláne ha olyan a téma is (pl. edzés), hogy akaratlanul is a testre szegeződik a fókusz.


Ha valaki érdekel és úgy flörtölök vele, akkor pl. meg-megérintem beszéd közben. Ezt csak akkor csinálom, ha vonz a másik.

2022. aug. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
12. Azt mondják a vállon vagy háton veregetés az nem jelent vonzalmat.
2022. aug. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
44%
Beismerem hogy én szoktam, ha látom h valakinek tetszem. De sosem gomdolom komolyan, csak úgy ösztönösen jön. Házas vagyok és monogám típus egyébként.
2022. aug. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Van, hogy csak azért csinálom az említett dolgokat, mert játék, mert jól esik a figyelem, de nem akarok többet.

De ezt nem olyannal aki taszít. Vagy olyannal aki semleges, amiből még "bármi lehetne" (hisz ha megismerném lehet megtetszene, volt már velem ilyen) vagy olyannal aki tetszik.


Olyannal aki taszít nem, mert mivan ha a másik meg ezért kezdeményez v valami és félrevezetni meg senkit nem akarok.


De a flörtölés ha ártalmatlan akkor szerintem jó dolog. Jót tesz mindkét ember önbecsülésének, játék, szórakoztató, izgalmas csak nem kell komolyabban venni feltétlen. Persze ha szinglik és nyitottak, akkor akár még azt is.

2022. aug. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Igen. :)
2022. nov. 1. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
16-os vagyok. Kiegészítésként: nem flörtölök konkrétan, de a pasik már egy mosolyt is annak tartanak. Mindegy, hogy fiú vagy lány akivel épp komunikálni próbálok akárhol, mindenek előtt kedves vagyok, mosolygok, meghallgatom a válaszát, megdícsérem ha szép a haja, sminke(lányoknak), klasszul van felöltözve. Ez már flörtölés a mai világban. Én mindenkivel flörtölök ezekszerint úgy, hogy nem veszem Én magam annak. Mindenkinek szüksége van arra, hogy pozitív dolgokat halljnak magukról. Ettől szebb lesz a napjuk az embereknek. Ja és nem felszedés céljából teszem ugye hanem, hogy kedvesebben bánjanak velem is. Azt adom amit kapni szeretnék. ;)
2022. nov. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!