Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, amikor egy csajra ráhajtanak egy buliban úgy, hogy ott van mellette a barátja?

Figyelt kérdés

Srácok, most őszintén szerintetek ez rendben van? Mekkora gerinctelenség, pofátlanság kell ehhez? Nincs az a pia mennyiség ami után ezt megcsinálnám.

Pont tegnap lennt voltunk egy társasággal egy szórakozóhelyen, és a legjobb haverom (aki bár nem egy húspiaci kategória a barátnőjével) mondja felháborodva hogy ültek a barátnőjével, és elkezdtek beszélgetni egy másik sráccal, ő elment italért, (aztán egy másik társasággal összeverődött egy 10 percre) és megy oda hozzá a barátnője, hogy a faszi akivel beszélgettek, miután a haverom elment elkezdett rá nyomulni. Ilyeneket mondogatott, hogy ,,hagyd ott a srácot, tudom hogy a hozzám hasonló srácokra buktok", meg hogy ,,menjünk ki sétálni"... Ő persze folyamatosan offolta. És mindennek a tetejébe a srác másnap ráírt...



2022. aug. 8. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is kiábrándultam a világból annó gyerekként amikor megtudtam mennyire általános ez amit írtál!
2022. aug. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
15%

Nincs ezzel semmi gond. Én nyitott kapcsolatban vagyok barátnőmmel. Lementünk EFOTT-ra és a szálláson amit foglaltunk összebarátkoztunk a medence mellett egy kisebb társasággal. A jelentős mennyiségű alkohol hatására hamar témánál voltunk és elmondtuk nekik h milyen viszonyban vagyunk.

Azt mondja az egyik: "tehát ha most kézen fogom a csajod és felviszem, akkor nem fogsz szájba vágni?" - mondom neki, ha el akar menni veled, akkor viheted. :D

Na utána ne tudd meg milyen arcok ültek velem szemben xd.

2022. aug. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

De komolyan, mit lehet ilyenkor csinálni? Menjen oda a srác és kérdezze meg, hogy ,,na akkor egy hármas?" Vagy mi?


Én amikor ezt hallottam az jutott eszembe, hogy vegyünk vmi brutál erős piát abszintot vagy spitz rumot 80% és jajj véletlenül botoljunk meg a faszi mellett, hogy a tömény szesz pont telibe a szemébe csöppenjen véletlen

2022. aug. 8. 19:38
 4/8 A kérdező kommentje:
És volt valakinek képe elvinni?
2022. aug. 8. 19:38
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Oda kell menni és azt mondani a barátnőnek, hogy : Mutass be ki az ismerősöd!
2022. aug. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
Egy kicsit flörtöltek vele, de nem volt semmi.
2022. aug. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb pasi ezt csinálja, csak nem mindenki ilyen pofátlan, van aki csak úgy bámul mintha mindjárt kiesne a szeme.

Más nője mindig szebb, jobb, "lelkitárs", "az igazi" blabla, amikor szingli voltam kb le se tojt a legtöbb férfi, ennyit erről. Nem lettem pedig más ember, szebb se.

2022. aug. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Erkölcstelen, bunkók mindig is voltak és lesznek. Ezen sajnos nem lehet változtatni. De pozitív, hogy a lányban volt annyi, hogy elutasította és elmondta mi történt. Neki van tartása!
2022. aug. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!