Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nyaralás költségeit hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nyaralás költségeit hogyan osztjátok el?

Figyelt kérdés

Nos az a felállás, hogy a lány még tanul(diakmunkabol nem gyult sajnos annyi pénz össze teljesen külföldi/belföldi nyaralásra),a barátja dolgozik havi 700-800ft a keresete.


Nem engem érint a kérdés(nem voltam ilyen szituban mind nyaralás, pasi, egyetemisták voltak mind),hanem a barátnőmet,csak annyiszor mondogatja ezt nekem , hogy nem tudok és nem is nagyon akarok állást foglalni ebben hogy kéne mi a jo, de engem is érdekelne ha már így előjött, mások hogy látják. Barátnőm a felezest látja jónak úgyis, de sokszor úgy látom zavarja pl. az hogy kisebb részt miért nem vállal át tőle a srác, persze nem az egész nyaralása kifizetését várja azt hozzáteszem,szerintem inkább ot maga a gesztus hiánya zavarja, amit ő vagy elfogadna/visszautasítana. De a srácnak nem fordult meg a fejében az információim alapján.


Én azért sem foglalok allast, mert nekem a barátom szintén egyetemista, és mivel el akartunk menni valahová O is szeretett volna és én lányként kisegítettem őt,mert nem tudta megtenni a kevés diakmelobol sem. Ezért nem tudok ebben állást foglalni.



2022. aug. 8. 19:31
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
*nem élnek együtt nincs közös kassza meg ilyenek,ezt hozzateszem
2022. aug. 8. 19:33
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha a lány diák és nincs vagy alig keresete, a pasija meg jól keres, akkor nyugodtan fizethet a pasi, ha meg idősebb, akkor az a minimum, ha diáklányra fáj a foga.
2022. aug. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem diákok vagyunk. Nem lakunk még együtt. Én dobtam fel a páromnak hogy menjünk ki a horvátokhoz , mivel ő nem készült idén nyaralásra, így én fizetem neki is.
2022. aug. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
úgy tudom a srác is már úgy állt hozzá az egészhez, hogy fele-fele fejenként mennyi stb
2022. aug. 8. 19:41
 5/20 A kérdező kommentje:
és náluk is a srác vetette fel először
2022. aug. 8. 19:42
 6/20 A kérdező kommentje:
a nyaralást, hogy jó lenne menni*
2022. aug. 8. 19:43
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Akivel komolyan tervezek, azzal alap, hogy kisegítjük egymást. Ha én keresek többet, akkor én, ha ő, akkor fizessen többet ő. Akivel meg nem tervezek komolyan, azzal nem megyek nyaralni, mert tök felesleges, megyek akkor inkább a haverokkal.

Illene a srácnak többet fizetnie, pláne, hogy ő találta ki a nyaralást.

2022. aug. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Igazából lassan két éve lesznek együtt most másfél , gondolom ez is számít
2022. aug. 8. 20:00
 9/20 anonim ***** válasza:
89%

Néma gyereknek az anyja se érti a szavát. Szedje össze magát a barátnőd és mondja meg a faszijának, hogy ő csak egy diák, neki nem telik nyaralásra. Lehet, hogy a srácban fel sem merül, hogy ez gond, mert nem tudja mennyi pénzből gazdálkodik a csaj, a csaj meg nem mondja, hogy gáz a helyzet.

Amennyiben viszont tudja, hogy milyen nehéz helyzetbe hozza a csajt a nyaralással, akkor csak simán egy s_ggfej.

2022. aug. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Aki 7k-t hazahord, és nem képes a nőjét meghívni egy nyaralásra, az egy gyökér. Nem kerestem sose ennyit, de amit lehetett, beletettem mindig a közös programokba.

F

2022. aug. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!