Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti itt magyarországon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti itt magyarországon honnan szeditek ezt a sok ázsiai pasit ?⬇️

Figyelt kérdés

Annyi magyar lányt látok ázsiai fiúval járni aki még tud is magyarul,hogy elkezdet érdekelni hogy ök honnan szedik össze öket mivel én még egyet se látam az ucán sétálgatni bár lehet csak itt Somogy megyét kerülik vagy nem tudom .

Probáltam már instan vagy más közösségi oldalakon is nézni öket de nem jártam sikerel ti tudtok valamit?


Amiugy ti hogy álltok az ázsiai fiúkhoz tetszenek vagy ilyesmi?



O és gunyos kommentektöl kiméljetek pls.


És sorry a helyes írási hibákért is. ♡



#Ázsia #ismerkedés #Magyarországon külföldiek
2022. aug. 8. 22:10
A kérdező szavazást indított:
Igen nekem tetszenek az ázsiai fiúk
Nem fujj
Természetesen hiszen ARMY vagyok ;)♡
Azok a huzot szemüek?
31 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hol látsz ilyen sokat, ha felétek még ázsiaiak sincsenek? A nullából nem lesz sok.

Amúgy Budapesten viszonylag nagy ázsiai közösség van, de itt is ritkák a vegyes kapcsolatok.

2022. aug. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
20%
Engem az ázsiai lányok (Korea) érdekelnek.
2022. aug. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

Nem tetszenek különösebben, de még ha időnként látok is köztük helyeset, nem járnék ázsiai pasival.

Amúgy meg Magyarországon nagyon ritka sztem, h ázsiai pasi fehér nővel jár, nem tudom hol látsz te ilyen vegyes párokat. Az itteni ázsiaiak kimondottan zárt közösségekben élnek.

2022. aug. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
1 és 3 :A legtöbbet TikTokon de pl. az egyik ismerösömnek is félig ázsiai barátja van szoval fogalmam sincs ök honnan szedik össze öket...
2022. aug. 8. 22:37
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Éltem Pesten ott ahol elég sok kínai van (7,8 ker). De ilyen párt nem is tudom láttam e, vagy csak a fordítottját.


Nekem pedig személy szerint abszolút nem jönnek be.

2022. aug. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlenegy ismerősömnek sincs ázsiai fiúja, és az utcán sem nagyon szoktam látni. Honnan szeded ezt a "rengeteget"?
2022. aug. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek az ázsiai fiúk.
2022. aug. 9. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A párom félig ázsiai. Egyetemen ismerkedtünk meg, nem játszott szerepet a dologban a (szülője) származása. Simán csak szóba elegyedtünk valami közös gyakorlat során, szimpatikusak voltunk egymásnak és összejöttünk.
2022. aug. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Még az előző válaszoló vagyok, ha minden áron ázsiai srác a vágyad, akkor egyetemeken általában szoktak lenni. Nálunk a magyar évfolyamon is voltak itt élő ázsiaiak (mondjuk volt, aki rövid úton ki is bukott, mert egy szót nem beszélt magyarul) és külföldi ösztöndíjasok is. Viszont a többségnek taszító, ha nagyon nyilvánvalóan a kinézetére és/vagy származására vagy gerjedve. Kb. olyan érzés lehet nekik, mintha egy férfit csak a melleid érdekelnének és minden más veled kapcsolatban csak mellékes lenne. A barátomra nyomultak ilyen lányok korábban (anime/kpop mániás, stb), gyorsan le is koptatta őket, mert attól, hogy (félig) ázsiai származású még nem érdekli sem az anime, sem a kpop, sem a koreai sorozatok.
2022. aug. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
8-as végre valaki aki a kérdésemre válaszol és köszönöm az egyetemtöl még mesze állok de probálkozom :)
2022. aug. 9. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!