Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, ti mikor viselkedtek így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti mikor viselkedtek így?

Figyelt kérdés
Ha simán rá tudtatok nézni a másikra, tartottátok a szemkontaktust vele, majd a legutolsó elég mély, vagy inkább hosszú szemkontaktus után kerülitek a másik tekintetét. Elnéztek mellette, vagy a földet bámuljátok. A lényeg hogy nem tudtok már ránézni az illetőre. Ezt mi okból teszitek? Bocsi, tudom fura kérdés, de teljesen tanácstalan vagyok egy lánnyal kapcsolatban, aki ugyanezt csinálja és fogalmam sincs miért.

2022. aug. 9. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet zavarban van?
2022. aug. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

Szemügyre vett, felmérte a helyzetet és úgy döntött, hogy ennyi elég volt.

Esetleg úgy gondolta, hogy te akarsz valamit tőle, ő meg nem, és ezért kerül.

2022. aug. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Elbambult
2022. aug. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%

Ilyen esetben lehet az is, hogy nem akarja hogy észrevedd a szemeiben hogy odáig van érted.


A szem mindent elárul.

2022. aug. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2 esetben nem nézek valaki szemébe.


Tetszik és ilyenkor néha nehezen megy. Bár ez egyre ritkábban fordul elő, de zavarba hoz, mert bejön.


Vagy azért nem akarok a szemébe nézni, mert nem akarom, hogy félreértsen.


Tulajdonképpen mindkét esetben a zavar az ami miatt nem, csak nem mindegy milyen jellegű.


Ha valakivel kínosan érzem magam, akkor kerülöm a szemkontaktust.


Volt olyan, hogy tudtam, hogy x férfinek bejövök de nem akartam, hogy félreértsen és egy idő után már azért nem néztem a szemébe, hogy nehogy félreérthető legyek.


Itt jön az, hogy szerintem az ember érzi valamennyire hogy a masik hogyan viseltet iránta. Csak érzed ha vonzódik hozzád valaki. Más lesz a vibrálás.

2022. aug. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha zavarban vagyok.
2022. aug. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!