Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok ti hogy viselkedtek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti hogy viselkedtek a barátzónában lévő srácokkal, elmentek velük bárhova is ha hív?

Figyelt kérdés
De ha meg elmentek akkor többet éreztek barátságnál nem? Mert egy srác vagy szimpi és elmentek vele vagy pedig az van hogy a fene egye megtmár megint ír facen, vagy megint hív valahova...
2015. febr. 17. 21:15
 1/10 anonim ***** válasza:
hidd el ezt tapasztalatból mondom akkor is elhívnak ha csak barát vagy.fiú létemre tudom.
2015. febr. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok
2015. febr. 17. 21:18
 3/10 anonim ***** válasza:
Velem is eljött egy olyan csaj, akiről később kiderült, hogy csak barátként néz rám, még moziba is, szóval ez nem mérvadó.
2015. febr. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Barát-zóna? Amikor a csaj abban a hitben él, hogy a pasi nem megdugni akar, hanem az eszét/humorát/személyiségét csípi benne? Ez az, amikor valaki azért barátkozik valakivel, mert reménykedik, hogy több is lesz belőle? Ez az a kihasználós álbarátság?


Hm. A csaj, aki "barát-zónában" tart egy srácot, barátjaiként, haverjaként viselkedik vele, és, én úgy tudom, nem tudja a hátsó szándékot a másik fél részéről. Úgyhogy, a kérdésedre a válasz, szerintem igen. Barátkoznék. Haverként viselkednék.

2015. febr. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De hát miért megy el egy csajba sráccal bárhova is, hogyha tudja hogy k*vára semmit nem akar tőle? A szegény csávó meg azt hiszi bírja a csaj
2015. febr. 17. 21:24
 6/10 anonim ***** válasza:
45%
Mert a csaj bírja is. A csaj csak annyit nem tud, "a kis buta", hogy a barátja (haverja) nem a barátja. Hogy a pasinak nem a barátsága kell. Szegény.
2015. febr. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én lány vagyok és igen elmegyek vele szinte mindent együtt csinálunk
2015. febr. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
A barátzónában pont a csaj használja ki a srácot, a srác reménykedik abban, hogy több lesz a dologból, a lány pedig ezt aljas módon kihasználja, iszonyatos sokat voltam barátzónában, saját hülyeségből. A csajnak csak előnyük származott belőle, nekem csak hátrányom. Férfi és nő között a barátság nagyon ritka, pláne, hogy a nők önzőek a barátságokban is, mint az életben szinte mindenben.
2015. febr. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%

Nem érted a lényeget.....a barát zónában levő hapsi(akik már megnyilvánultak a Nő felé, de elutasítást kaptak), egy pótlék, egy eszköz, akit elő lehet venni, ha éppen nincs "nagy szerelem" és mégis önszántából foglalkozik a Nővel.

Ez a kapcsolat legtöbbször egyoldalú, csak mivel a Nő a haszonélvezője nem fogja önként megszakítani, mert nem ez a célja. Nagyon ritka, hogy egy Nő akkor is elhív egy fiú "barátot" szórakozni, ha éppen van pasija....ilyenkor nincs rá szüksége... ezért parkoló pályára küldi!!!

37F

2015. febr. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Fingkirály ***** válasza:
100%

Mint az előző válaszoló is megírta, a "barátzóna" a nők egyik legaljasabb "fegyvere". Pontosan, reménykedő emberkéket tartanak ott bármikor előhúzható udvari bolondnak, aki bármikor csettintésre elmegy vele kajálni, moziba, akárhova, mert persze hogy reménykedik, hogy esetleg a nő beadja a derekát, az időről-időre próbálkozás esetén meg mindig közlik hogy jaj de hát mi csak "barátok vagyunk".


Ami amúgy a legmocskosabb kihasználás, de nem barátság. Mert csak egy irányba működik a negédesség is, sztm már többször is megkaptátok azt a választ, kedves barátzónába terelt férfiak, ha éppen ti próbáltatok volna programot szervezni vele, hogy "jaj nem jó ma, ma a BARÁTAIMMAL megyek ide/oda/valahova" - egyértelműen közölve, hogy dehogy vagytok ti neki a barátja, ti majd akkor lesztek barátok, amikor egyedül van, az igazi barátai is elfoglaltak és k*rvára unja magát.


Ilyenkor - úgysem veszítetek vele semmit - érdemes reflektálni arra, hogy emlékezeteitek szerint ti a barátai közé tartoztok, aztán amikor esetleg elbizonytalanodik vagy terelni kezd vagy netán megsértődik, hogy miért kell kiforgatni a szavait, elküldeni a büdös p*csába és elfelejteni. Akkor is, ha addig tetszett.

2015. febr. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!